اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

مسمومیت 451 دانشجوی دانشگاه یزد/ 251 نفر در بیمارستان های استان بستری شده اند

شناسه خبر : 63623 | تاریخ انتشار : : 18 اردیبهشت 1396 - 14:13 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در مصاحبه با یزد آوا؛ از مسمومیت 451 نفر از دانشجویان دانشگاه یزد خبر داد و گفت: تعداد 200 نفر در نمازخانه دانشگاه و 251 نفر در بیمارستان‌ها بستری شدند که بحمدالله حال عمومی تمامی آن‌ها خوب است و تاکنون همگی دانشجویان بستری در […]

به گزارش اشکذر خبر، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در مصاحبه با یزد آوا؛ از مسمومیت 451 نفر از دانشجویان دانشگاه یزد خبر داد و گفت: تعداد 200 نفر در نمازخانه دانشگاه و 251 نفر در بیمارستان‌ها بستری شدند که بحمدالله حال عمومی تمامی آن‌ها خوب است و تاکنون همگی دانشجویان بستری در نمازخانه دانشگاه ترخیص شده و 80 درصد دانشجویان بستری در بیمارستان‌ها نیز در حال ترخیص هستند و مابقی نیز تا عصر ترخیص خواهند شد.

علی دهقان با رد شایعاتی در خصوص مشخص شدن علت مسمومیت هم اظهار داشت: هنوز علت خاصی مشخص نشده و کارشناسان معاونت بهداشتی در حال بررسی موضوع بوده که معمولاً 48 تا 72 ساعت طول خواهد کشید.

دهقان خاطرنشان کرد: رعایت دستورات بهداشتی همیشه دردستور کار دانشگاه‌ها بوده و تاکنون در استان یزد با حجم بالای دانشجویی کنترل‌های لازم صورت گرفته است و درباره اتفاق امروز نیز تنها باید منتظر مشخص شدن علت بود.

وی در پایان تصریح کرد: خوشبختانه با همکاری بسیار منسجم بخش‌های ستادی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی یزد و مدیران بیمارستان‌های دولتی و خصوصی توانستیم در کوتاه‌ترین زمان این موضوع را سروسامان دهیم.

گفتنی است بیمارستان‌های سیدالشهدا، شهید صدوقی، مرتاض، شهدای کارگر، شاه ولی شهید رهنمون، مجیبیان، افشار و شهید بهشتی تفت بیمارستان‌هایی بودند که دانشجویان مسموم در آن‌ها بستری شدند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Ipomd

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124