اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

مسجد ريگ به عنوان يكي از اماكن مذهبي و تاريخي شهرستان جايگاه ويژه ای دارد

شناسه خبر : 28487 | تاریخ انتشار : : 22 اسفند 1392 - 20:06 | ارسال توسط :

 به گزارش اشکذر نیوز، “محمدعلي شاه حسيني” روز چهارشنبه در ديدار با هيات امناي مسجد ريگ رضوانشهر  اظهار داشت: اين مسجد به عنوان يكي از اماكن مذهبي و تاريخي شهرستان جايگاه ويژه و شناخته شده اي در بين مردم و مسافران نوروزي دارد. فرماندار اشكذر مسجد ريگ را يكي از نقاط قوت شهرستان در جذب […]

 به گزارش اشکذر نیوز، “محمدعلي شاه حسيني” روز چهارشنبه در ديدار با هيات امناي مسجد ريگ رضوانشهر  اظهار داشت: اين مسجد به عنوان يكي از اماكن مذهبي و تاريخي شهرستان جايگاه ويژه و شناخته شده اي در بين مردم و مسافران نوروزي دارد.

 ديدار هيات امناي مسجد ريگ رضوانشهر با فرماندار

فرماندار اشكذر مسجد ريگ را يكي از نقاط قوت شهرستان در جذب مسافر نوروزي دانست و تصريح كرد: اطلاع رساني و معرفي  مسجد در سطح كشور همراه با تبليغات شهري در ايام نوروز  يكي از اقدامات اساسي در برجسته سازي آثار تاريخي شهرستان است.

شاه حسيني اظهار اميدواري كرد با كمك مردم  فهيم منطقه رضوانشهر و هيات امناي مسجد ريگ،  نوروز باستاني براي مسافراني كه از ابنيه و آثار باستاني اين شهرستان ديدن ميكنند تداعي كننده يك خاطره خوب و غناي فرهنگي مردم منطقه باشد.

در ادامه اين نشست هيات امناي اين مسجد به بيان  مسائل و مشكلات خود پرداختند.

 ديدار هيات امناي مسجد ريگ رضوانشهر با فرماندار

اصلاح ورودي مسجد،  نظافت اطراف مسجد در ايام نوروزي توسط شهرداري، تامين بخشي از هزينه هاي جاري مسجد،  تامين روشنايي اطراف مسجد و اخذ مجوز گسترش فضاي محوطه توسط ميراث فرهنگي  از مهمترين درخواست هاي هيات امناي اين مسجد از فرماندار شهرستان بود.

منبع: روابط عمومي فرمانداري اشكذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Cb9nZ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec