• کد خبر: 19403
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: جمعه 23 فروردین 1392 - 10:43
  سامانه جامع عفاف و حجاب همزمان با ایام شهادت بزرگ بانوی عفاف وحجاب؛حضرت زهرا(س) اقدام به برگزاری مسابقه ی «سبک زندگی در سیره فاطمی(س) با محوریت عفاف و حجاب» همراه با جوایز ارزنده نموده است.

  سامانه جامع عفاف و حجاب یزدهمزمان با ایام شهادت بزرگ بانوی عفاف وحجاب؛حضرت زهرا(س) اقدام به برگزاری مسابقه ی «سبک زندگی در سیره فاطمی(س) با محوریت عفاف و حجاب» نموده است. یکی از آثاری که انصافاً به خوبی به این موضوع و جوانب آن پرداخته کتاب گرانقدروارزشمند مسئله حجاب شهید مطهری می باشد.

  با گذشت چندین دهه ازتالیف این کتاب، باز هم مسایل طرح شده در این اثر تازگی دارد.در این کتاب می توانید مسائل پیرامون حجاب را از دید موشکافانه شهید مطهری ملاحظه نمایید. خلاصه ای از این کتاب توسط آقای کمالی مشاور محترم سامانه عفت تهیه شده است برای شرکت در مسابقه کافی است خلاصه کتاب را مطالعه کرده و سپس در مسابقه شرکت نمایید.

  به 14 نفر از عزیزانی که پاسخهای صحیح را ارایه نمایند به قید قرعه جوایزی اهدا می گردد.

  مهلت ارسال پاسخها تا سه شنبه 10 اردیبهشت ماه خواهد بود واسامی برندگان در روز چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه همزمان با میلاد فرخنده حضرت زهرا(س) و شب شهادت استاد مطهری از طریق سامانه جامع عفاف و حجاب یزداعلام خواهد شد.

  علاقه مندان به  شرکت در مسابقه به لینک زیر مراجعه نمایند:
  http://www.effat.ir/fa/item/1233928-lifestylequize.html

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/jujMD

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *