• کد خبر: 18985
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: دوشنبه 19 فروردین 1392 - 17:20
  مسابقه عکس اعتیاد از سوي اداره امور سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد برگزار می‌شود

  به گزارش نسیمصادق به نقل از خبرگزاري مهر، نمایش تمامی عوامل اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی تاثیرگذار در بروز اعتیاد و ارائه چهره تخریب شده انسان در گستره اجتماعی، خانوادگی، شخصی همچنين نمایش عوامل بازدارنده از اعتیاد انسان‌ها در آثار ارسالی برای این مسابقه هنری مورد نظر است.

  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اشاره به اینکه شرکت در این جشنواره برای تمامی عکاسان استان يزد آزاد است، اعلام کرد: این مسابقه در دو بخش تک عکس و مجموعه عکس برگزار می‌شود و هر عکاس می‌تواند حداکثر با پنج قطعه تک عکس و یک مجموعه (حداکثر پنج عکس) در این مسابقه شرکت كند.

  همچنین فقط آثار مستند پذیرفته می‌شوند و از هرگونه دستکاری و اصلاح که جنبه مستند بودن عکس را مخدوش می‌سازد، اجتناب شود.

  تکمیل فرم شرکت در جشنواره و ارسال آن به همراه CD/DVD حاوی عکس‌ها از طریق پستی به آدرس دبیر‌خانه ضروری است.

  آثار انتخاب شده نیز به صورت نمایشگاهی در محل برگزاری نمایشگاه اعتیاد به نمایش درآمده و پس از آن براي نمایش در نقاط مختلف استان برنامه ریزی شده است.

  بر اساس اين گزارش، آخرین مهلت ارسال آثار 28 فروردین ۱۳۹2، داوری آثار سوم اردیبهشت۱۳۹2، اعلام نتایج داوری آثار پنجم اردیبهشت ۱۳۹2، نمایشگاه 10 تا ۲0 اردیبهشت 1392 در محل نگارخانه مجتمع امام علی (ع) یزد و مراسم اهدای جوایز، 10 اردیبهشت 92 همزمان با افتتاحیه نمایشگاه و برگزاری همایش اعلام شده است.

  علاقمندان مي‌توانند آثار خود را به نشاني یزد، بلوار دانشجو، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان يزد، واحد سینمایی ارسال كنند و براي كسب اطلاعات بيشتر با تلفن‌6246660 تماس برقرار كنند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/eLmWf

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *