اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

  مسابقه تولیدات رسانه ای صنعت ساختمان برگزار می شود

شناسه خبر : 96876 | تاریخ انتشار : : 24 بهمن 1399 - 23:52 | ارسال توسط :

با برنامه ریزی واحد روابط عمومی و همکاری خانه مطبوعات استان یزد؛ مسابقه تولیدات رسانه ای صنعت ساختمان و فناوری های نوین ساخت و ساز برگزار می شود.

به گزارش اشکذر خبر؛ به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد؛ مسابقه تولیدات رسانه ای صنعت ساختمان و فناوری های نوین ساخت و ساز برگزار می شود. این مسابقه که با همکاری خانه مطبوعات و رسانه های استان برگزار می گردد ویژه رسانه های دارای مجوز از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد بود.
بنابر این گزارش؛ نشر اخبار تولیدی ارسال شده از سوی سازمان، تولید و انتشار خبر، تولیدگزارش بر اساس سوژه های تعیین شده، انتشار گزارش تصویری، تولید محتوا در قالب گفتگو ها تفصیلی با مسئولین سازمان نظام مهندسی و انتشار آنها بخشی از جدول امتیاز بندی این مسابقه به شمار می رود.

این گزارش تاکید دارد؛ محتوای تولید شده در بازه زمانی ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۹ لغایت ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ قابل شرکت در این مسابقه می باشد.

خاطر نشان اینکه؛ سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد برای رسانه های برگزیده این مسابقه جوایزی نقدی معادل ۱۰ میلیون ریال برای رسانه اول، ۷ میلیون ریال برای رسانه دوم، ۵ میلیون ریال برای رسانه سوم و ۴ میلیون ریال برای رسانه چهارم در نظر گرفته است.

در پایان این مسابقه از چهار خبرگزاری، یک روزنامه، چهار پایگاه خبری و دوهفته نامه و یک عکاس تجلیل خواهد شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Hx7E6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec