• کد خبر: 18747
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: شنبه 17 فروردین 1392 - 09:03
  رئیس هیئت سواركاری استان یزد گفت : هشتمین دوره مسابقات اسب دوانی كورس بهاره و نهمین دوره كورس سراسری روز جمعه در مجتمع سواركاری صفائیه یزد آغاز شد .

  به گزارش نسیم صادق ‘احمد زارع پور اشكذری’ روز جمعه  در گفتگوی اختصاصی با ایرنا گفت :در هفته اول این مسابقات اسب سواران در قالب سه كورس و به مسافت یك هزار و 250 متر با هم به رقابت پرداختند .

  وی افزود : در كورس اول و صفرامتیاز ، اسب های گیلانشاه ، گرنت عرب و گردان عرب به ترتیب به مالكیت سیدعلی اكبرمیردهقان، عطا الله بردی آریان پور و ابوالفضل عرب زاده مقام های اول تا سوم را كسب كردند .

  زارع پور خاطرنشان كرد :در كورس 14 تا 24امتیاز ، اسب های زلال شمس ، كیهان بیك و فرهاد گلای به ترتیب به مالكیت علی میرحسینی ، شهیدبهزادحبیبی و ایمان سلطانی در مكان های اول تا سوم قرار گرفتند.

  وی افزود : در كورس صفر تا صد امتیاز نیز اسب های غوغا گلاری ، شروین عرب و قائم مقام به ترتیب به مالكیت احمدگلاری ، ابوالفضل فلاح و حاج مهدی وكیلی مقام های اول تا سوم را كسب كردند .

  رئیس هیئت سواركاری استان با اشاره به اینكه امیدواریم میزبان خوبی برای این دوره از مسابقات باشیم ادامه داد :بیش از یكصد میلیون ریال جوایز برای هفته اول مسابقات تعیین شده است .

  این مسابقات با حضور 30سواركار از امروز و به مدت شش هفته ادامه خواهد داشت

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/yYDAh

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *