• کد خبر: 87591
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: دوشنبه 9 دی 1398 - 19:33
  در دیدار فرماندار اشکذر با سرپرست مخابرات منطقه یزد:
  تامین اعتبار لازم جهت کابل‌کشی و ایجاد شبکه دیتا در شهرک صنعتی نیکو اشکذر و ناحیه صنعتی حاجی آباد رستاق و نصب آنتن بی. تی. اس نسل سه و چهار تلفن همراه در در روستاهای بخش مرکزی اشکذر و خضرآباد از جمله مواردی بود که فرماندار اشکذر به آنها اشاره کرد.

  به گزارش اشکذرخبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد –این نشست که با حضور زارع سرپرست مخابرات منطقه یزد، هادی نسب فرماندار اشکذر و جمعی از مسئولان دو سازمان برگزار شد،‌ هادی نسب ضمن تشکر از عملکرد مخابرات استان و شهرستان در حوزه ارتباطی اشکذر ، بر لزوم توجه بیشتر این شرکت در رفع آنتن دهی شهرک های صنعتی نیکو، حاجی آباد و رستاق تاکید نمود.

  وی همچنین در این نشست در خصوص تلفن های ثابت روستایی بخش گردشگری روستاهای بوز و بیداخونه توضیحاتی را بیان کرد و خواهان تامین ارتباط مناسب برای این بخش ها شد.

  هادی نسب در ادامه سخنانش با اشاره به ضرورت توسعه زیرساخت های مخابرات آمادگی خود را در جهت همکاری در تکمیل پروژه ها و کمبود های حوزه ارتباطات شهرستان اشکذر اعلام کرد.

  زارع سرپرست مخابرات منطقه یزد نیز در این نشست به ارائه گزارشی از وضعیت فعلی مخابرات استان و شهرستان اشکذر پرداخت و افزود : رضایت مشترکین از عملکرد مخابرات در سطح استان از اهداف اصلی مخابرات منطقه یزد میباشد و با پشتیبانی مسئولین می توانیم خدمات مطلوب و ارزنده برای رضایتمندی مردم ارایه دهیم

  سرپرست مخابرات منطقه یزد به بررسی مشکلات شهرستان پرداخت و قول مساعدت و پیگیری های لازم را در این موارد داد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/faHxZ

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *