اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

مسائل و مشکلات حمل و نقل برون‌شهری شهرستان اشکذر پیگیری شد

شناسه خبر : 91187 | تاریخ انتشار : : 09 اردیبهشت 1399 - 15:30 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، در نشست مشترک “هادی نسب” فرماندار شهرستان اشکذر، “جعفری پور” شهردار اشکذر با “دکتر جمال الدین عزیزی” شهردار یزد و “دکتر شفیعی” مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد مسائل و مشکلات حوزه حمل و نقل برون شهری شهرستان اشکذر […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، در نشست مشترک “هادی نسب” فرماندار شهرستان اشکذر، “جعفری پور” شهردار اشکذر با “دکتر جمال الدین عزیزی” شهردار یزد و “دکتر شفیعی” مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد مسائل و مشکلات حوزه حمل و نقل برون شهری شهرستان اشکذر پیگیری شد.

در این جلسه فرماندار شهرستان اشکذر با بیان اینکه شهرستان اشکذر به دلیل نزدیکی به مرکز استان از ناوگان برون شهری مناسب و با حداقل امکانات برخوردار نیست؛ گفت: موضوع حمل و نقل شهروندان به مرکز استان مطالبه عمومی، خواسته به حق و دغدغه های چندین ساله مردم این شهرستان به شمار می رود که مستلزم پیگیری ویژه است.

هادی نسب در ادامه اظهار داشت: فعالیت مراکز دانشگاهی و برخورداری از ۱۸ هزار نفر جمعیت کارگری حل مشکل تردد شهروندان این شهرستان به مرکز استان و بالعکس را دو چندان نموده و نیاز است تا مدیریت صحیحی در این زمینه صورت گیرد تا دغدغه شهروندان در این زمینه مرتفع گردد.

در ادامه این نشست شهردار یزد ضمن عرض تبریک به مناسبت نهم اردیبهشت ماه روز ملی شوراها، گفت: مطابق با قانون جدید، حمل و نقل عمومی در حوزه شهری محدود شده است.

جمال الدین عزیزی با بیان اینکه باید بر مبنای تعاملات و هماهنگی بین بخشی دستگاه ها زمینه را برای سهولت در تردد شهروندان مناطق اشکذر، رستاق و زارچ به مرکز استان و بالعکس فراهم کرد، افزود: بهترین راهکار در این زمینه ساماندهی و کنترل اتوبوس های موجود مسیر و تعیین نرخ معین  با همکاری شهرداری های اشکذر و زارچ و دهستان رستاق است.

در این نشست شهرداران اشکذر و زارچ برای همکاری در این زمینه اعلام آمادگی نمودند و مقرر شد با محوریت سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد و با همکاری شهرداری های اشکذر و زارچ و بخشداری مرکزی اشکذر مقدمات برای کنترل بهتر خطوط و تردد بهتر اتوبوس های واحد در این مسیر نیز فراهم شود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/WGI96

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec