آیین تودیع و معارفه رئیس اداره حراست مخابرات منطقه یزد با حضور رئیس مرکز حراست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ در این مراسم که با حضور امیری رئیس مرکز حراست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور، شریفی رئیس دفتر مرکزی حراست مخابرات ایران (ویدئو کنفرانسی)، مدیر مخابرات منطقه یزد و جمعی از مسئولان استان برگزار شد، محمدباقر مصون به عنوان رئیس جدید حراست مخابرات منطقه یزد معرفی و از زحمات بی دریغ عماد خلیلی رئیس پیشین این اداره قدردانی شد.

در این مراسم امیری به اهمیت حوزه حراست در وزارت ارتباطات اشاره کرد و افزود: تقویت امور حراست و حفاظت مجموعه شرکت های تابعه این حوزه، هدف اصلی ما است و در شرایط کنونی حراست و حفاظت در شرکت باید تقویت شود.

وی در ادامه سخنانش شرکت مخابرات را سرمایه کشور دانست و افزود: شرکت مخابرات ایران سرمایه ملی کشور است که اواخر درگیر مشکلات و موانعی شده است و با توجه به اینکه تمام دستگاه های اقتصادی، بانکی، حمل و نقل و امنیتی وابستگی به مخابرات دارند و پایداری این شبکه برای کشور و مردم حیاتی است باید با همکاری یکدیگر موانع را از پیش رو بر داریم تا مخابرات به نقطه اوجش برسد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/qG0e6