• کد خبر: 43382
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: شنبه 14 شهریور 1394 - 00:33
  امام جمعه اشکذر:
  امام جمعه اشکذر گفت: تاریخ ایران نشان می‌دهد از آن زمان که استعمارگران به سراغ کشور آمده اند و با ترفندهای مختلف در مسئله ایران دخالت کردند چیزی جز منافع خود را منظور نکردند و مسئولین بدانند که به هیچ وجه نباید فرصتی را برای ورود دشمن به این مملکت باز کنند.

  به گزارش اشکذر نیوز امام جمعه اشکذر در خطبه‌های این هفته به حدیپی از پیامبراکرم (ص) اشاره کرد وگفت: پیامبر اکرم (ص) فرد دارای یقین را شامل شش خصوصیت می‌دانست که  یکی از آن خصوصیت‌ها داشتن ایمان برخاسته از یقین است.

  پیامبر اکرم (ص) یقین داشتن به مرگ و قیامت دو خصوصیت دیگر افراد دارای یقین کامل دانستند و گفتند: باور داشتن بهشت، جهنم و یقین داشتن روز حساب از دیگر خصوصیت‌های افراد دارای یقین است.

  “حجت الاسلام والمسلمین طالبیان” به دیدار اخیر مقام معظم رهبری با اعضای مجلس خبرگان اشاره کرد و ادامه داد: در این دیدار مقام معظم رهبری مطالب ارزشمندی را گفتند که باید به آنها توجه داشت.

  طالبیان گفت: رهبر انقلاب خطاب به مسئولان فرمودند که فریب لبخند دشمن را نخورید و شایسته نیست که دولت سعی کند مجلس را از برسی برجام دور کند و لازم است مجلس در این قضیه وارد شود.

  امام جمعه اشکذر به دیگر انتظار مقام معظم رهبری از مسئولین کشور اشاره کرد و گفت: رهبر انقلاب از مسئولین کشور انتظار دارد که انچنان که شایسته است مسئولین جواب حرف‌های گزاف و بیهوده آمریکا را بدهند.

  وی گفت: متاسفانه بعضی از افراد داخل نظام هستند که احساس می‌شود انها حل بعضی از مشکلات مخصوصاً مسائل اقتصادی را در گرو ارتباط با کسانی می‌داند که تا به حال شمشیر را از رو برای این ملت بسته بودند.

  طالبیان ادامه داد: تاریخ ایران نشان می‌دهد از آن زمان که استعمارگران  به سراغ کشور آمداند و با ترفندهای مختلف در مسئله ایران دخالت کردند چیزی جز منافع خود را منظور نکردند و مسئولین بدانند که به هیچ وجه نباید فرصتی را برای ورود دشمن به این مملکت باز کنند.

  امام جمعه اشکذر بستن راه دشمن به این کشور را منوط بر صبر، هوشمندی، پرهیز از غفلت، پرهیز از انفعال و کوتاه نیامدند در برابر دشمنان دانست.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/3llkz

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *