اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

مسئولین شهرستان با امام جمعه اشکذر دیدار کردند

شناسه خبر : 79259 | تاریخ انتشار : : 13 بهمن 1397 - 9:34 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، صبح امروز به مناسبت دهه فجر، مسئولین شهرستان اشکذر با امام جمعه اشکذر در دفتر وی دیدار کردند. امام جمعه اشکذر در این دیدار با اشاره به برکات انقلاب اسلامی ایران، گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی ایران، مردم شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی سردادند و این چهار شعار مطالبه اصلی مردم […]

به گزارش اشکذر خبر، صبح امروز به مناسبت دهه فجر، مسئولین شهرستان اشکذر با امام جمعه اشکذر در دفتر وی دیدار کردند.
امام جمعه اشکذر در این دیدار با اشاره به برکات انقلاب اسلامی ایران، گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی ایران، مردم شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی سردادند و این چهار شعار مطالبه اصلی مردم بود که پس از چهل سال از این انقلاب به حمد خدا در جایگاهی رسیدیم که ملتی نمی تواند به این خاک نگاه بدی داشته باشد.

حجت الاسلام طالبیان در بخش دیگر از سخنان خود به خصوصیت امام خمینی(ره) اشاره کرد و افزود: اگر شخصی آبرو و جان خود را وقف خداوند کند، قطعا خدای متعال به آن شخص چنان آبرویی می بخشد که همه مردم متوجه آن باشند، امام خمینی(ره) نیز نمنه ای بر این سخن است که تمام آبرو خود را در کف دست گرفت و به مبارزه با رژیم طاغوتی پهلوی پرداخت.

امام جمعه اشکذر باب بیان اینکه، اگر همه ما بنده حق شدیم و از کسی جز خداوند نترسیدیم قطعا بر دشمنان پیروز خواهیم شد، گفت: اگر مسئولین کشور از عوامل دروغ، تهمت و سخنانی که خداوند آنها را نهی کرده است دوری کنند قطعا به آن وعده خدا که غلبه بر دشمنان است خواهند رسید.

س

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Lvnqp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124