اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

مسئولین شهرستان اشکذر نسبت به آبرسانی به روستاهای بخش خضرآباد اقدام عاجل کنند

شناسه خبر : 92704 | تاریخ انتشار : : 28 تیر 1399 - 16:04 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته بخش خضرآباد با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در مسجد روستای شرب العین؛ به امامت حجت الاسلام غالبی اقامه شد. خطیب  جمعه بخش خضرآباد با اشاره به موضوع بحران کم آبی درسطح روستاهای بخش خضرآباد؛ بیان داشت: درخواست ما از مسئولین شهرستان اشکذر این است […]

به گزارش اشکذر خبر؛ نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته بخش خضرآباد با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در مسجد روستای شرب العین؛ به امامت حجت الاسلام غالبی اقامه شد.

خطیب  جمعه بخش خضرآباد با اشاره به موضوع بحران کم آبی درسطح روستاهای بخش خضرآباد؛ بیان داشت: درخواست ما از مسئولین شهرستان اشکذر این است تا نسبت به آبرسانی به روستاهای این بخش که مشکل اساسی روستییان این منطقه از شهرستان است اقدام عاجل نمایند.

غالبی با اشاره به سالروز اولین اقامه نماز جمعه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی توسط مرحوم آیت الله طالقانی گفت: نماز جمعه پایگاه وحدت وهمبستگی مردم است و نمازگزاران جمعه با حضور در این مراسم عبادی سیاسی از اوضاع سیاسی اجتماعی جامعه مطلع می شوند.

امام جمعه بخش خضرآباد در ادامه با گرامیداشت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) با حضرت فاطمه (س) به اهمیت ازدواج سهل و آسان جوانان اشاره کرد و از خانواده ها خواست تا با ساده برگزار کردن مراسم ازدواج زمینه ساز کاهش سن ازدواج جوانان باشند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/B0zMN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec