• کد خبر: 92704
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: شنبه 28 تیر 1399 - 16:04
  امام جمعه بخش خضرآباد:
  امام جمعه بخش خضرآباد: درخواست ما از مسئولین شهرستان اشکذر این است تا نسبت به آبرسانی به روستاهای این بخش که مشکل اساسی روستاییان این منطقه از شهرستان است؛ اقدام عاجل نمایند.

  به گزارش اشکذر خبر؛ نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته بخش خضرآباد با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در مسجد روستای شرب العین؛ به امامت حجت الاسلام غالبی اقامه شد.

  خطیب  جمعه بخش خضرآباد با اشاره به موضوع بحران کم آبی درسطح روستاهای بخش خضرآباد؛ بیان داشت: درخواست ما از مسئولین شهرستان اشکذر این است تا نسبت به آبرسانی به روستاهای این بخش که مشکل اساسی روستییان این منطقه از شهرستان است اقدام عاجل نمایند.

  غالبی با اشاره به سالروز اولین اقامه نماز جمعه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی توسط مرحوم آیت الله طالقانی گفت: نماز جمعه پایگاه وحدت وهمبستگی مردم است و نمازگزاران جمعه با حضور در این مراسم عبادی سیاسی از اوضاع سیاسی اجتماعی جامعه مطلع می شوند.

  امام جمعه بخش خضرآباد در ادامه با گرامیداشت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) با حضرت فاطمه (س) به اهمیت ازدواج سهل و آسان جوانان اشاره کرد و از خانواده ها خواست تا با ساده برگزار کردن مراسم ازدواج زمینه ساز کاهش سن ازدواج جوانان باشند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/B0zMN

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *