قهرمانِ دنیا کنار قهرمانِ خدایی پارک بزرگ شهر اشکذر پیشنهاد برگزاری مسابقه"دو بزرگ ماراتن کشوری" را در سالگرد شهید گمنام به مسئولین استان یزد و شهرستان اشکذر داد.

به گزارش اشکذر خبر؛ احسان حدادی قهرمان و مدال آور بازی های المپیک، بازیهای جهانی و آسیایی در دو و میدانی ،شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ یک ساعتی را میهمان اشکذر شده بود، وقتی از شهیدگمنام پارک بزرگ شهر با او صحبت شد؛ گفت: می خواهم به زیارت این شهید عزیز بروم،

بر همین اساس؛ قهرمان المپیک، آسیا و جهان با همراهی چند نفر از مسئولین شهرستان اشکذر و استان یزد به زیارت شهید گمنام پارک بزرگ شهر رفت.

در ادامه طالبیان نوجوان قاری ممتاز، قرآن این دورهمی معنوی را خواند و هدیه معنوی مهر، تسبیح حرم حضرت زینب کبری سلام الله علیها و تبرکی شهید گمنام پارک بزرگ شهر از طرف خانواده شهدا شهرستان اشکذر به حدادی هدیه داد.

همچنین دو ابتکار ورزشی خودجوش نوجوانان اشکذر تندیس پهلوان ناصرعلی و کاروان پیاده روی صبحگاهی نوجوانان معرفی شد.

حدادی از چند خاطره گفت که چگونه توسل با اهل بیت علیهم السلام سبب قهرمانی او را در جهان شده است.

وی پیشنهاد داد: مسئولین شهرستان اشکذر در سالگرد شهید گمنام پارک بزرگ شهر میزبان مسابقه دو ماراتن کشوری شوند.

شایان ذکر است؛ اهداء دو تسبیح تبرکی امام رضا (ع) به نوجوان قاری و آفای دامنی فرد نوجوان مقام آور استانی در رشته دو میدانی آخرین برنامه این دورهمی معنوی با یک قهرمان ورزشی بود.

لازم به ذکر است؛ مدال نقره المپیک ۲۰۱۲ لندن، مدال برنز مسابقات قهرمانی جهان در کره جنوبی ۲۰۱۱، آسیایی طلا ۲۰۰۶ دوحه، طلا ۲۰۱۰ گوانگژو و…. از افتخارات احسان حدادی است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/TcxLz