اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

دشمنان انقلاب در حوادث اخیر از مطالبات به حق ملت، سو استفاده کردند/ مسئولین به فکر حال مردم باشند

شناسه خبر : 69933 | تاریخ انتشار : : 15 دی 1396 - 16:37 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، خطیب نماز جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به وقایع اخیر کشور گفت: وقایع اخیری که در کشور به وجود آمده است در ابتدا ناشی از مطالبات به حق ملت از مسئولان بود ولی با هدایت دشمنان اسلام و نظام در نهایت امر به فتنه تبدیل […]

به گزارش اشکذر خبر، خطیب نماز جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به وقایع اخیر کشور گفت: وقایع اخیری که در کشور به وجود آمده است در ابتدا ناشی از مطالبات به حق ملت از مسئولان بود ولی با هدایت دشمنان اسلام و نظام در نهایت امر به فتنه تبدیل شد.

“حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا طالبیان” حوادث اخیر را دارای سه ضلع توصیف کرد و افزود: اولین ضلع این تظاهرات دشمنان خارجی بودند که به وضوح دست به حمایت از آشوبگران زدند.

امام جمعه اشکذر با بیان اینکه دشمنان نظام انقلاب اسلام هیچگاه دشمنی خود را پنهان نکردند خاطر نشان کرد:دشمنان اسلام و نظام چاره ای جز شمشیر از رو کشیدن ندارند که میتوان دید که چگونه به طور مستقیم از افرادی که در ایران به خرابکاری و آشوبگری می پرداختند حمایت کرد.

وی دومین ضلع حوادث اخیر را دشمنان داخلی عنوان کرد و ادامه داد:  در هر صحنه ای از آشوبهای اخیر میتوان رد پای دشمنان داخلی را دید که چگونه از داخل، نظام اسلامی ایران را مورد حمله قرار میدهند و به هیچ کدام از مقدسات رحم نمی کنند.

طالبیان افزود: ضلع سوم ، افرادی بودند که مطالبه به حقی از دولت داشتند و انتظار داشتند که دولت حرف آنها را گوش کند و به فریاد ملت برسد اما زمانی که این دسته از معترضین متوجه شدند دشمنان اسلام و نظام از آنها در حال سو استفاده است صف خود را جدا کردند تا آب در آسیاب دشمن نریزند.
وی با اظهار اینکه مردم انتظار دارند دولت مردان به فکر حل مشکلات اقتصادی مردم باشند تصریح کرد: در این قضایای اخیر یکی از مسئولین کشور طی مصاحبه ای گفت مردم حق دارند اعتراض کنند که جای تامل است اگر مطالبات مردم  به حق بوده است چرا به سخنان ملت گوش فرا نمی دهید و گره از مشکلات آنها باز نمی کنید.

امام جمعه اشکذر ادامه داد: مردم باید مطالبات خود را بیان کنند البته با احترام و استدلال و مسئولین نیز اگر مطالبات ملت به حق بود باید به مطالبات مردم پاسخ گو باشند و در  جهت حل مشکل مردم بر آیند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/uy6Fz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124