• کد خبر: 23991
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: جمعه 28 تیر 1392 - 19:02
  امام جمعه اشکذر :
  امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نمازجمعه ضمن تشکر از مسئولین استان و نماینده شهرستان خواستار تحقق خواسته دیگر مردم تا ایام ولادت حضرت امام حسن(ع) شد.

  به گزارش اشکذر نیوز، حجت الاسلام طالبیان در سخنان خود در نمازجمعه این هفته اشکذر ضمن تسلیت شهادت حضرت خدیجه اظهار داشت : حضرت خدیجه(س)  نمونه دفاع از ولایت و اسلام و الگوی تمام انسان ها در ایثار و از خودگذشتگی در حفظ دین با فدا کردن همه هستی خود است.

  خطیب نمازجمعه اشکذر در ادامه به روز دهم ماه رمضان سالروز شهادت سومین شهید محراب شهید صدوقی توسط منافقین اشاره کرد و یاد و خاطره این شهید بزرگوار را گرامی داشت.

  حجت الاسلام طالبیان با اشاره به نامگذاری ۲۵ تا ۳۱ تیر ماه به عنوان هفته بهزیستی از عملکرد اداره بهزیستی شهرستان که برترین عملکرد را در سطح استان داشته است  قدردانی کرد.

  وی همچنین  به بحث تغییر نام شهرستان به اشکذر اشاره کرد و از مسئولین استان و نماینده مردم شهرستان به خاطر توجه به خواست مردم تشکر کرد.

  امام جمعه اشکذر در ادامه تصریح کرد : از مسئولین می خواهیم تا به دو خواسته دیگر مردم شهرستان نیز توجه داشته باشند و انشاا… دولت این دو خواسته را نیز جامه عمل بپوشاند و هرچه سریع تر در ایام ولادت حضرت امام حسن(ع) با اجرایی کردن این مصوبات شور و شادی مردم را مضاعف نمایند.

  منبع : نسیم صادق

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/HorOc

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  یک پاسخ به “مسئولین با انجام هرچه سریعتر مصوبه برگشت نام کام مردم را شیرین تر کنند”

  1. محسن گفت:

   این خطبه خیلی شیرین بود وشیرین تراز ان عزت اشکذریها که در خطبه های امام جمعه آورده است که دوخواسته مردم مناطق دیگر هم اجرایی شود بعد جشن اشکذریها مضاعف گردد که این هم با یک صلوات زیباتر شد

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *