اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

مسئولین بجای بازگو کردن مشکلات کشور در جهت رفع آنها قدم بردارند

شناسه خبر : 78723 | تاریخ انتشار : : 22 دی 1397 - 0:40 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره سالروز تولد حضرت زینب(س) و روز پرستار، گفت: حدیثی در باب اجر پرستاری داریم که اگر کسی یک شبانه روز از فرد بیماری نگهداری کند خداوند این شخص را در بهشت هم نشین حضرت ابراهیم(ص) می نماید. حجت الاسلام […]

به گزارش اشکذر خبر، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره سالروز تولد حضرت زینب(س) و روز پرستار، گفت: حدیثی در باب اجر پرستاری داریم که اگر کسی یک شبانه روز از فرد بیماری نگهداری کند خداوند این شخص را در بهشت هم نشین حضرت ابراهیم(ص) می نماید.

حجت الاسلام و المسلمین طالبیان ادامه داد: خداوند فردای قیامت به فردی که از اعضای خانه خود نگهداری کرده است نگاه ویژه ای می کند که این نگاه را در قیامت همه نیاز منداند.

طالبیان در بخش دیگری از خطبه های خود به ۱۹ دی ماه، سالروز قیام مردم قم اشاره کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اخیر خود باجمعی از مردم قم خطاب به مسئولین کشور گفتند، دشمنان ما قابل اعتماد نیستند و نباید گول حرف ها و قول آنها را بخوریم و باید اکنون به فکر اصلاح وضعیت معیشتی مردم باشند.
طالبیان با بیان اینکه انتظار رهبری و همه مردم از روسای سه قوه اصپلاح وضع موجود است، گفت: امروز مردم از مسئولین انتظار ندارند که تنها مشکلات را بگویند بلکه باید مشکلات را برطرف کنند، شایسته نیست وزیری مشکلات کشور را فقط بازگو کند و در حل آن مشکل اقدامی نکند.
امام جمعه اشکذر با اشاره به اینکه مردم بهتر از مسئولین به مشکلات کشور اشراف دارند، تصریح کرد: دولتمردان بجای اینکه کار های خود را در جهت رفع مشکلات کنونی کشور بازگو کند، دارند تنها به مشکلات اشاره و فقط آنها را بازگو می کنند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/tnPae

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124