اشکذر خبر


مسئولان موجبات رضایتمندی مهمانان نوروزی فراهم سازند

شناسه خبر : 105455 | تاریخ انتشار : : ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰ | ارسال توسط :

امام جمعه بخش خضرآباد ا زمسئولان خواست تا با توجه به ییلاقی بودن این روستاها و حضور مهمانان نوروزی نسبت به نظافت کوچه ها و معابر اقدام نمایند تا موجبات رضایتمندی مهمانان نوروزی فراهم سازند.

به گزارش اشکذر خبر؛ حجت‌الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد در آخرین جلسه شورای اداری این بخش که با حضور بخشدار منطقه و مسئولان ادارات این بخش از شهرستان اشکذر برگزار شد؛ با توجه به فرارسیدن سال نو و تعطیلات پیش رو از اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستاهای خضرآباد خواست تا با توجه به ییلاقی بودن این روستاها و حضور مهمانان نوروزی نسبت به نظافت کوچه ها و معابر اقدام نمایند تا موجبات رضایتمندی مهمانان نوروزی فراهم سازند.

سید جواد حسینی بخشدار خضرآباد هم در این نشست با اشاره به اینکه سال ۱۴۰۰سال خوبی برای مردم بخش خضرآباد بود؛ حضور و مشارکت بالای مردم در انتخابات را یادآور شد و گفت: در سال ۱۴۰۰ مردم چهار روستای منطقه خمسیان از نعمت گاز بهره مند شدند.

حسینی اتصال چند روستای بخش به اینترنت پرسرعت آنتن دهی تلفن همراه و ادامه آبرسانی به روستاهای دهستان کزآب را از دیگر خدمات دولت در سال جاری به روستاهای منطقه بر شمرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/7fwVl
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *