اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

مسئولان در حل مشکلات مردم مناطق محروم جدیت بیشتری به خرج دهند

شناسه خبر : 27120 | تاریخ انتشار : : 26 دی 1392 - 22:31 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، محمدصالح جوکار، در جمع مردم محله‌های خیابان خرمشهر و حسن آباد یزد در یکی از مساجد این منطقه با حضور مسئولان و مدیران کل استان یزد اظهار داشت: خدمت رسانی به مناطق محروم و بخش‌هایی که اقشار آسیب پذیر در آن استقرار یافته‌اند، باید در اولویت کارهای مسئولان و نهادها باشد. […]

به گزارش اشکذر نیوز، محمدصالح جوکار، در جمع مردم محله‌های خیابان خرمشهر و حسن آباد یزد در یکی از مساجد این منطقه با حضور مسئولان و مدیران کل استان یزد اظهار داشت: خدمت رسانی به مناطق محروم و بخش‌هایی که اقشار آسیب پذیر در آن استقرار یافته‌اند، باید در اولویت کارهای مسئولان و نهادها باشد.

صالح جوکار

وی بیان کرد: اولویت اول همه مسئولان و نهادها باید این مناطق باشد زیرا در این مناطق بیشتر مردمی ساکن هستند که در همه صحنه‌های دفاع از انقلاب حضور داشته و دارند.

وی ادامه داد: با قوانین اداری نمی‌توان این مناطق را اداره کرد و باید اراده و اهتمام بیشتری از جانب مسئولان انجام پذیرد چرا که قانون برای این ایجاد شده تا مسیر حرکت مدیران در فعالیت‌های اجرایی روان و ساده باشد و هدف نیز خدمت به مردم است و با ارزش‌تر اینکه خدمت به مردم مناطق کمتر برخوردار انجام شود.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم مناطق حسن آباد و خیابان خرمشهر و مناطق همجوار بسیار فهیم، معتقد، مومن و حاضر در همه صحنه‌ها هستند و بیشتر مردم این مناطق هر چند مستضعف هستند اما بسیار با نشاط به تلاش ادامه می‌دهند و باید تکریم شوند.

جوکار افزود: انقلاب اسلامی ایران به واسطه مردم زنده است و مردمی که در کمبودها زندگی می‌کنند باید محترم شمرده شده و مشکلات آنان رفع شود.

فرماندار یزد نیز در این نشست گفت: مشکلات موجود در این مناطق بر هیچ کس پوشیده نیست و سعی مسئولان همواره بر این بوده تا برای رفع مشکلات اقدام شود.

فرماندار یزد

عزیزالله سیفی در پاسخ به انتقاد مردم از آلودگی هوا در این منطقه افزود: کوره های آجر پزی از ابتدا در اینجا بوده و منازل مسکونی به سمت کوره ها توسعه یافته و البته باید صنایع آلوده منتقل شود اما انتقال حداقل 200 کوره در این منطقه زمان بر است ولی با قدرت از طرف مسئولان در دست پیگیری است.

وی ادامه داد: با مکاتبات انجام شده سوخت کوره های آجرپزی که آلودگی آنها محرز بود قطع شد و دیگر کوره های آجرپزی نیز با گاز تغذیه شده  و کار انتقال همه کوره ها به سایت مشخص شده در خارج از یزد نیز در حال انجام است.

در این جلسه نمایندگان مردم مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند و هر یک از مسئولان درباره مشکلات مردم و چگونگی حل آنها به سخنرانی پرداختند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/6iZ9w

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124