اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

مسئولان به دنبال كلنگ‌زني پروژه‌ها نباشند/ كارهاي نيمه‌كاره بايد تمام شود

شناسه خبر : 30802 | تاریخ انتشار : : 28 مرداد 1393 - 21:58 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از مهر، سيدمحمد ميرمحمدي، پيش از ظهر امروز در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت در استانداري يزد اظهار داشت: فرمانداران و مديران كل در سراسر استان يزد به دنبال كلنگ زني پروژه ها نباشند بلكه به دنبال كارهاي تمام شده رفته و آنها را افتتاح كنند و به بهره […]

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از مهر، سيدمحمد ميرمحمدي، پيش از ظهر امروز در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت در استانداري يزد اظهار داشت: فرمانداران و مديران كل در سراسر استان يزد به دنبال كلنگ زني پروژه ها نباشند بلكه به دنبال كارهاي تمام شده رفته و آنها را افتتاح كنند و به بهره برداري از آن دل خوش كنند نه به كلنگ زني ها.

وي تصريح كرد: به اندازه كافي كلنگ زني ها در گذشته انجام شده و شرايط به نحوي است كه اگر 10 سال ديگر هم كار كنيم، نيم توانيم اين كلنگ زني هاي بي برنامه را به نتيجه برسانيم.

استاندار يزد خاطرنشان كرد: كلنگ زني در شرايطي كه دولت در تنگنا قرار گرفته است، صحيح نيست و تنها بايد به سراغ پروژه هايي رفت كه بخش خصوصي در آن وارد شده و سرمايه گذاري كرده است.

مسئولان با مردم شفاف باشند/ مردم براي صداقت بيش از هر چيز ديگري ارزش قائلند

وي در بخش ديگري از سخنان خود بيان كرد: مسئولان با مردم شفاف باشند و در اين ايام به هيچ وجه مسائلي كه جنبه هاي صوري و ظاهري پيدا مي كند را مطرح نكنند زيرا براي مردم ابهام ايجاد مي شود.

IMG15411337

ميرمحمدي ادامه داد: آمارهاي بزرگ و غيرواقعي به مردم ندهيد زيرا سبب بي اعتمادي مردم خواهد شد بلكه كاري انجام شده را مطرح كنيد و اگر كاري انجام نشده يا قصور و كوتاهي صورت گرفته است، با مردم مطرح كنيد زيرا مردم ما بسيار بزرگوار و بخشنده هستند و براي صداقت بيش از هر چيز ديگري ارزش قائل هستند.

وي تاكيد كرد: در مورد تقويت رابطه با مردم در هفته دولت، به هر صورت كه مي دانيد وارد عمل شويد زيرا معتقدم در هفته دولت، بايد چشمه هاي رابطه دولت و مردم جاري شود.

ميرمحمدي ادامه داد: مسئولان بايد بتوانند درهفته دولت ارتباطات خود را با مردم تقويت كنند و يكي از راهكارهاي تقويت ارتباطات، تشويق مردم از طيف هاي مختلف است.

لزوم تشويق اقشار مختلف مردم از سوي مسئولان

وي عنوان كرد: اگر مسئولان از بين اقشار مختلف مردم فقط يك نفر را نيز تشويق كنند، مردم متوجه خواهند شد كه همه طيف ها از كشاورز و معدنكار و معلم و خبرنگار و هنرمند و …. تا پيشكسوتان عرصه هاي مختلف، مورد توجه مسئولان هستند و مسئولان همواره به مسائل و مشكلات و نيازها و خواسته هاي آنها توجه نشان مي دهند.

استاندار يزد بيان كرد: مسئولان به ويژه فرمانداران فرمانداري ها، در هفته دولت با توجه به نامگذاري امسال، مباحث فرهنگي را نيز مدنظر قرار دهند و گرچه گراني هنوز مردم را آزار مي دهد اما به موفقيت هاي دولت در رفع مشكلات اقتصادي نيز اشاره كرده و مردم را از آنها مطلع كنند.

برنامه هاي فرهنگي و اقتصادي دولت در هفته دولت مورد توجه قرار گيرد

وي با اشاره به برخي از موفقيت هاي دولت در اين زمينه عنوان كرد: كنترل تورم به معني از بين رفتن تورم نيست بلكه به معناي آن است كه تورم 45 درصدي كه همچنان رو به افزايش مي رفت، مهار شد و اكنون به 25 درصد رسيده است.

IMG15410465

ميرمحمدي، تسويه بدهي هاي دولت را نيز يكي از اقدامات بزرگ و ارزنده خواند و يادآور شد: اين اقدام دولت به طور قطع امكان حركت هاي جديد را فراهم خواهد كرد.

در اين نشست فرمانداران شهرستانهاي مختلف استان يزد، معاون سياسي و امنيتي استاندار و معاون امور عمراني نيز حضور داشتند و به بيان برنامه هاي خود در هفته دولت پرداختند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/W6tEJ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124