اشکذر خبر

[corner-ad id="1"]
تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

مسئولان برای حل مشکل آب شرب روستاهای بخش خضراباد، چاره اندیشی کنند

شناسه خبر : 75460 | تاریخ انتشار : : 09 شهریور 1397 - 22:55 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه مسجد روستای زربند با تاکید بر سیاست های اقتصاد مقاومتی، و توجه به تولید داخل گفت: افزایش توانمندی و تولیدات داخلی و خریدکالاهای ایرانی همچنین ایجاد نشاط در جامعه موجب شکست آمریکا و هم پیمانانش می شود. حجت الاسلام غالبی به بحران کم […]

به گزارش اشکذر خبر، امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه مسجد روستای زربند با تاکید بر سیاست های اقتصاد مقاومتی، و توجه به تولید داخل گفت: افزایش توانمندی و تولیدات داخلی و خریدکالاهای ایرانی همچنین ایجاد نشاط در جامعه موجب شکست آمریکا و هم پیمانانش می شود.
حجت الاسلام غالبی به بحران کم آبی درسطح شهر و روستاهای مختلف بخش خضرآباد اشاره کرد و از مسئولین استان یزد و  شهرستان اشکذر خواست تا برای حل مشکل آب شرب این روستاها چاره اندیشی کنند.
امام جمعه بخش خضرآباد با اشاره به کم عرض بودن جاده یزد به خضرآباد و کزآب گفت: این جاده که به جاده مرگ معروف شده است و در هر کیلومتر از این جاده یک تصادف منجربه فوت دارد تا کی باید مردم شاهد کشته شدن هموطنان خود در این مسیرباشند.

وی ادامه داد: ازفرماندار اشکذر و مسئولین اداره راه این شهرستان خواست تا با عزمی جدی در ساماندهی این مسیر پر خطر و نصب دوربین های کنترل سرعت جلوی کشتار مردم این روستاها را بگیرند.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/foirN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124