اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124

مرغ مدیران کاشی اورست اشکذر یک پا دارد!

شناسه خبر : 39130 | تاریخ انتشار : : 19 فروردین 1394 - 21:57 | ارسال توسط :

اشکذر نیوز: تیرماه سال گذشته پایگاه خبری اشکذر نیوز از تکمیل خط تولید کارخانه کاشی اورست در مجاورت کاشی عقیق بدون اخذ مجوز خبر داد. مسئولان این کارخانه کاشی که مجوز آن از نوع پخت سوم است، مرغشان یک پا دارد و به دنبال احداث سنگ‌شکن و دیگر تجهیزات بدون مجوز است.   درحالی‌که به […]

اشکذر نیوز: تیرماه سال گذشته پایگاه خبری اشکذر نیوز از تکمیل خط تولید کارخانه کاشی اورست در مجاورت کاشی عقیق بدون اخذ مجوز خبر داد.

کاشی اورست اشکذر

مسئولان این کارخانه کاشی که مجوز آن از نوع پخت سوم است، مرغشان یک پا دارد و به دنبال احداث سنگ‌شکن و دیگر تجهیزات بدون مجوز است.

 

درحالی‌که به گفته رئیس شورا اسلامی شهر اشکذر با حکم دادستان عملیات اجرایی فاز جدید این کارخانه تعطیل‌شده بود اما همچنان اصرار مسئولان این کارخانه به دور زدن قانون ادامه دارد.

watermarked-IMG_6060

بهمن‌ماه گذشته نیز نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس و معاون عمران استانداری یزد در سفر به شهرستان اشکذر، از این کارخانه کاشی بازدید کرده بودند!

 

پیش‌ازاین مردم و رسانه‌ها بارها از مسئولان استان و شهرستان خواسته بودند تا با قاطعیت بیشتر و نظارت دقیق‌تر از کار غیرقانونی این واحدهای آلاینده صنعتی جلوگیری کنند.

 

گفتنی است، مسئولان استان در مصاحبه‌های مختلف با رسانه‌ها، استقرار صنایع پاک و «های تک» و جلوگیری از احداث صنایع آلاینده در محور یزد – اردکان را مطرح کردند.

 

گزارش تصویری از بازدید از اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر از محوطه فاز جدید کاشی اورست

کاشی اورست اشکذر کاشی اورست اشکذر کاشی اورست اشکذر کاشی اورست اشکذر کاشی اورست اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/gdt1I

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124