مرد کتیبه شماره یک انقلاب اسلامی شهرستان اشکذر آسمانی شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ هنوز دو هفته نشده که از ایام الله دهه فجر گذشته ایم ! امسال برای اولین بار در راستای جهاد تبیین چند پوستر در شهرستان اشکذر به نام “کتیبه انقلاب اسلامی در شهرستان اشکذر” منتشر شد ، که در شماره یک آن اشاره به آزاده ای اهل روستای اسلام آبادِ رستاق داشت که بیش از سه سال را در زندان‌های ساواک، تحت آزارهای شدید و شکنجه بود ! بله حاج علی بمان الیاسی گهگاهی وقتی صحبت خاطرات آن دوران تاریک می شد با لبخند فقط این جمله می گفت ” یک چیزی می گویم ، یک چیزی می شنوید اما حقیقت آن روزها و سختی شکنجه ها را نمی شود بیان کرد.

در حالی چهارم اسفند ۱۴۰۱_ همزمان با شب میلاد آقا سیدالشهدا علیه السلام خبر رحلت شهادت گونه این مداح دلسوخته اهل بیت و جانباز و آزاده دوران شکنجه های مخوف ساواک را شنیدیم _ که بازهم حسرت بازگو کردن خاطراتش برای نسل نوجوان و جوان در دلمان ماند.

بله حاج علی بمان خودش بدون حرف زدن هم جهادگر تبیین بود؛ جهاد تبیینی که امروز فرمان شماره یک رهبر انقلاب اسلامی است؛ بله آنها که می خواهند قصه لالایی تطهیر پهلوی را در رسانه های رنگارنگ مجازی برای نسل نوجوان و جوان ما بخوانند؛ بدانند که حالا سنگ تربت این آزاده سرافراز یک تنه جلو این ها خواهد ایستاد و ای کاش می شد روی سنگ تربت حاج علی بمان ها همین یک جمله را نوشت که آنها که می‌خواهند پهلوی خائن را تطهیر کنند؛ قصه این صاحب تربت را بخواند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/V8hpy