اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

مردم یزد 17 اسفند میزبان رئیس جمهور هستند

شناسه خبر : 50732 | تاریخ انتشار : : 10 اسفند 1394 - 9:16 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)   به نقل از  ایرنا، سیدمحمد میرمحمدی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در این سفر یکروزه تعدادی از وزیران و جمعی از اعضای هیات دولت از مسئولان وزارت خانه ها و نهادها رئیس جمهوری را همراهی و در جلسات مختلف شرکت می کنند. استاندار یزد اضافه کرد: بازدید از طرح […]

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)   به نقل از  ایرنا، سیدمحمد میرمحمدی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در این سفر یکروزه تعدادی از وزیران و جمعی از اعضای هیات دولت از مسئولان وزارت خانه ها و نهادها رئیس جمهوری را همراهی و در جلسات مختلف شرکت می کنند.
استاندار یزد اضافه کرد: بازدید از طرح های استان یزد، شرکت در جلسات، دیدار با مردم ، نخبگجان یزد ، حضور در شورای اداری و نشست خبری از دیگر برنامه های سفر دکتر روحانی است.
وی مهمترین مساله استان یزد را کمبود آب و خشکسالی سالهای متمادی اعلام و خاطر نشان کرد: رئیس جمهوری به طور کامل به این موضوع واقف است و بر این اساس عملیات اجرایی انتقال آب به یزد آغاز و اعتبارهای مورد نظر از جمله فاینانس از کشور چین در دست پیگیری است.
استاندار یزد خاطرنشان کرد: مواردی از جمله مسائل فرهنگی و مهاجرپذیر بودن، موضوع بیکاری، وضعیت واحدهای صنعتی به خصوص کاشی و سرامیک، واحدهای نساجی، محیط زیست، ورزش و جوانا، ترافیک، بهداشت و درمان، کشاورزی، ارتباطات و فناوری، صنعت و معدن، در سفر به یزد مورد توجه رئیس جمهوری و وزیران مربوطه قرار می گیرد.
میرمحمدی افزود: با توجه به توانمندی یزدی ها در هنر طلا و جواهرات و صنعت نساجی ایجاد شهرک صنعتی طلا و جواهرات و بازار مبل در یزد مورد توجه رئیس جمهوری قرار دارد.
سفر به استان یزد بیست و دومین برنامه سفر رئیس جمهوری و هیات دولت به استانهاست.
استان یزد با یک میلیون و 70هزار نفر جمعیت و 10شهرستان به عنوان دومین شهر تاریخی و نخستین شهر خشتی جهان شناخته می شود که در حوزه صنعت سومین استان ، معدن دومین استان ، در حوزه کاشی و سرامیک نخستین استان و صنایع دستی سنتی نیز نخستین استان کشور محسوب می شود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/GeBgd

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124