اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

مردم کشور باید استان یزد را به دارالعباده بودن بشناسند نه یک جناح خاص

شناسه خبر : 51172 | تاریخ انتشار : : 21 اسفند 1394 - 17:12 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدزضا طالبیان در خطبه‌های امروز نمازجمعه اشکذر  با عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) اظهار داشت: حضرت فاطمه (س) نخستین کسی بود که در برابر انحرافات در جامعه اسلامی ایستاد. امام جمعه اشکذر با تشکر از حضور رئیس‌جمهور در استان یزد و نمایندگان هیأت دولت […]

به گزارش اشکذر خبر، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدزضا طالبیان در خطبه‌های امروز نمازجمعه اشکذر  با عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) اظهار داشت: حضرت فاطمه (س) نخستین کسی بود که در برابر انحرافات در جامعه اسلامی ایستاد.

امام جمعه اشکذر با تشکر از حضور رئیس‌جمهور در استان یزد و نمایندگان هیأت دولت در این شهرستان عنوان کرد: به‌ هرحال همه نسبت به اصل سفر دولت به استان یزد راضی هستند ولی کیفیت این سفر ریاست جمهور به استان یزد در مقایسه با دیکر سفر دولت ها به استان از نقاط ضعف بیشترب برخوردار بود.

طالبیان اقامت کم روحانی در استان یزد را یکی از نقاط ضعف سفر ریاست جمهور در استان دانست و افزود: با این سفر کوتاه رئیس جمهور در استان دیگر جایی برای رسیدگی به مشکلات استان باقی نمی ماند که این خود یک بی تدبیری از جانب مسئولان استان بوده است .

وی با انتقاد از عملکرد مسئولان استانی در سفر اخیر دولت به یزد گفت: مسئولان استان برای دولت یک سفر کاری را فراهم نکردند و این سفر بیشتر یک سفر حذبی بود تا یک سفر کاری.

امام جمعه اشکذر افزود : رئیس جمهور یک مملکت نباید وابسته به طیف و جناحی خاصی باشد و باید به درد و دل مردم مانند یک پدر گوش دهد و به وضعیت معیشتی مردم فکر کند نه حذب بازیهای بیهوده.

طالبیان خاطرنشان کرد: یزد ما  نیز که به دارالعباده و دارالعلم مشهور است، نباید پایگاه این و آن باشد و مردم کشور باید استان یزد را به علما و شخصیت های ارزشی چون شیخ صدوقی(ره) بشناسند.

وی اظهار داشت: انتظار مردم ایران از رئیس جمهور  این است که از ملت یاد بگیرید و به دنبال رهبر الهی خود حرکت کنید و از خط امام و رهبری زاویه نگیرید و از رفتار نانجیبان و فتنه‌گران در انتخابات سال 88، تبری بجوئید.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ooCUI

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124