اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
خطیب موقت نماز جمعه اشکذر:

مردم ما در این ۴۲ سال صبر، شجاعت و بصیرت خود را نشان دادند/مسئولین در مقاطعی از مردم عقب افتاده اند

شناسه خبر : 101094 | تاریخ انتشار : : 13 شهریور 1400 - 0:47 | ارسال توسط :

امام جمعه موقت اشکذر در ادامه به روز مردم شناسی پرداخت و بیان کرد: مردم ما در این ۴۲ سال صبر شجاعت، و بصیرت خود را نشان دادند این مسئولین بوده اند که در مقاطعی عقب افتاده اند باید قدرشناس این مردم بود، مردمی که در مقابل تهدید و تحریم ایستاده اند. 

به گزارش اشکذر خبر، امام جمعه موقت اشکذر حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم دهقان در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن شرح توصیفات تقوا در آیات قرآن و نهج البلاغه، گفت: تقوا در قرآن به ” بهترین زاد و توشه در سوره بقره یاد شده تا همه بدانند برای سفر طولانی و ابدی بهترین توشه دوری از حرام های الهی و انجام واجبات است ” از تقوا به بهترین لباس در سوره اعراف یاد شده است چرا که بهترین زینت و حفاظ تقوا است.

خطیب موقت نماز جمعه اشکذر در بخش دیگر خطبه های خود به ۱۲شهریور روز مبارزه با استعمار انگلیس و روز شهادت رئیسعلی دلواری، اشاره کرد و افزود: ۱۲ شهریور، روزی است که عده ای با فتوا علما چهار بار انگلیس خبیث را شکست دادند و اینجا را گورستان سربازان متجاوز انگلیسی کردند، حالا که نزدیک به ۱۰۰ سال از این ماجرا می گذرد تا به امروز شهادت سردار سلیمانی نشان می دهد که از دلواری تا سلیمانی یعنی اینکه دشمن شکست پذیراست.

وی در ادامه به روز مردم شناسی پرداخت و بیان کرد: مردم ما در این ۴۲ سال صبر شجاعت، و بصیرت خود را نشان دادند این مسئولین بوده اند که در مقاطعی عقب افتاده اند باید قدرشناس این مردم بود، مردمی که در مقابل تهدید و تحریم ایستاده اند.

حجت الاسلام و المسلمین دهقان در ادامه به روز ۱۷ شهریور اشاره کرد و اظهار داشت: هنوز یادم می آید بنده به همراه دو اخوی خود و عده ای از طلاب قم در این راهپیمایی بزرگ شرکت کردیم که سه شعار، شعار اصلی بود، ” نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی ” ” مرگ بر شاه ” ” درود بر خمینی”، ناگهان جمعیت را محاصره کردند از زمین و هوا تیراندازی کردند چند هزار نفر را به خاک و خون کشیدند.

وی ادامه داد: هنوز یادم می آید مسئول بهشت زهرای تهران برای پدرم تعریف می کرد که ” شهیدان و زندگان جانباز ” را عقب کمپرسی ریخته بودند آوردند بهشت زهرا، با وجود اینکه عده ای از آنها زنده بودند الله اکبر و اشهدان محمد رسول الله می گفتند در گور دسته جمعی ریختند و خاکشان کردند.

خطیب موقت نماز جمعه اشکذر افزود: بدتر از شاه خائن، آن مسئول آمریکایی بودند که زنگ زد و به شاه ملعون این را تبریک گفت و بدتر از همه اینها کسانی هستند که می خواهند شهادت چند هزار نفر که در ۱۷ شهریور رخ داد، فراموش شود و با آمریکای جنایتکار رابطه برقرار شود، بله این است آمریکای مدعی حقوق بشر ، کسانی که برای کشتار چند هزار نفره تبریک می گویند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/KC7ym

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec