اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن با بصیرت خود نقشه ی دشمن را نقش برآب کردند

شناسه خبر : 79722 | تاریخ انتشار : : 26 بهمن 1397 - 18:39 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، حجت الاسلام دلاوری امام جمعه رستاق با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: راهپیمایی عظیمی بود که در سالجاری ۲۵ درصد افزایش آمار را در این راهپیمایی داشتیم و ویژگی راهپیمایی سالجاری این بود که مردم با بصیرت خود نقشه ی دشمن را نقش برآب کردند. امام جمعه رستاق افزود: باوجود […]

به گزارش اشکذر خبر، حجت الاسلام دلاوری امام جمعه رستاق با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: راهپیمایی عظیمی بود که در سالجاری ۲۵ درصد افزایش آمار را در این راهپیمایی داشتیم و ویژگی راهپیمایی سالجاری این بود که مردم با بصیرت خود نقشه ی دشمن را نقش برآب کردند.

امام جمعه رستاق افزود: باوجود مشکلات اقتصادی ملت ما زمان شناس هستند ‌و با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن وحدت و انسجام خود را نشان دادند.

وی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در مورد شعار مرگ بر امریکا فرمودند : شعار مرگ بر امریکا مرگ بر ملت امریکا نیست بلکه مرگ بر دولت مردان امریکا بویژه ترامپ است.

حجت الاسلام دلاوری اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب همچنین فرمودند جوانان امروز باید گام دوم انقلاب را بردارند و اقتصاد کشور را دریابند و این مملکت به این نسل واگذار می شود و جوانان باید شانه های خود را زیر بار اداره ی این کشور با روحیه ی انقلابی قرار دهند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/pADmw

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124