• کد خبر: 23959
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 27 تیر 1392 - 10:07
  تابش :
  عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در مورد صرف هزینه سنگین برای برگزاری جشن شصتمین سالگرد تأسیس سازمان تأمین اجتماعی، گفت: در موقعیتی که مردم از نظر اقتصادی در تنگنای جدی قرار دارند، نباید برای یک همایش در تأمین اجتماعی، خرج‌های میلیاردی شود.

  به گزارش اشکذر نیوز، محمدرضا تابش در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد صرف هزینه سنگین برای برگزاری جشن شصتمین سالگرد تأسیس سازمان تأمین اجتماعی، تصریح کرد: نفس این که دولت  کنونی در پایان دوره خود، به مردم گزارش عملکرد واقع‌بینانه بدهد، همانطور که رهبر معظم انقلاب تأکید کرده‌اند، امری پسندیده است اما در این میان دادن گزارش عملکرد نباید بهانه‌ای برای صرف هزینه‌های کلان و هدر رفتن اعتبارات دستگاه‌های دولتی شود.

  نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی، افزود: در موقعیت حساس و شرایط خطیر کنونی که مردم از نظر اقتصادی در تنگناهای جدی قرار دارند و برخی اقشار اجتماعی با زحمت و مشقت فراوان رزق و روزی خودشان را تأمین می‌کنند، پسندیده نیست که برای یک همایش خرج‌های میلیاردی شود در حالی که این منابع می‌توانست در مکان درست‌تری، صرف شود.

  این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: در هنگام مواجه مردم با سختی‌های اقتصادی و در شرایطی که در ماه مبارک رمضان برخی افراد برای تأمین مخارج افطار خود با مشکلات زیادی روبرو هستند، اگر از سوی مسئولان سازمان تامین اجتماعی با برگزاری مراسم‌های آنچنانی اسراف و زیاده‌روی انجام شود، عملکرد کلی مسئولان، زیر سوال خواهد رفت.

  عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: کاش مسئولان تامین اجتماعی به جای تحمیل هزینه‌های سنگین  و برگزاری همایش‌ها و مراسم‌های مجلل برای ارائه گزارش عملکرد، از روش‌های کم هزینه‌‌تر نظیر رسانه‌های عمومی و جراید برای ارائه گزارش عملکرد بهره‌ می‌گرفتند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ANUA5

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *