فرماندار اشکذر در محفل انس با قرآن با تاکید بر اهمیت انتخابات گفت: مردم همواره ثابت کردند پشت انقلاب و رهبرشان ایستاده اند و ان شاالله در انتخابات پیش رو بار دیگر این مهم را نشان خواهند داد.

به گزارش اشکذر خبر، محفل انس با قرآن به همت دارالقرآن امیرالمومنین (ع) شهرستان اشکذر در محل مسجد النبی (ص)اشکذر با حضور متبرک پرچم حرم علی ابن موسی الرضا(ع) برگزار شد.

گفتنی است در این محفل قرآنی فرماندار اشکذر در سخنرانی خود با اشاره به اهمیت و ضرورت برگزاری محافل انس با قرآن، تاکید کرد: قرآن کتاب زندگی است، سر تا سر قرآن مملو از آموزه هایی است که انسان با عمل به آن در مسیر بندگی حرکت می کند.

روح‌الله ردائی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اهمیت انتخابات پیش رو،گفت: ما یک انتظار عمومی از مردم داریم و آن شرکت در انتخابات است که وظیفه ملی همه ماست و نمایندگان مجلس هم باید متوجه باشند که مردم آنهارا انتخاب می کنند تا برای برطرف نمودن مشکلات اقتصادی کشور حرکت کنند.

فرماندار اشکذر ضمن اشاره به حضور پرشور مردم در بزنگاه های مهم کشور افزود: مردم همواره ثابت کردند پشت انقلاب و رهبرشان ایستاده اند و ان شاالله در انتخابات پیش رو بار دیگر این مهم را نشان خواهند داد.

وی اظهار کرد: انتخابات به عنوان کلید واژه اخیر همه سخنرانی های مقام معظم رهبری می باشد که این خود نشان دهنده اهمیت موضوع است.

ردائی تصریح کرد: اعلام دستاوردهای نظام به مردم از سوی رسانه ها منجر به امید آفرینی شده که در افزایش انگیزه مردم برای مشارکت در انتخابات موثر است، از سوی دیگر باید خطر دشمن برای مردم تبیین شود، در طول عمر انقلاب اسلامی مردم خودشان با رای خود برای سرنوشت خود تصمیم گرفته اند.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Vyxig