اشکذر خبر

مردم در بحث راه دادن مهاجرین به خانه های خود غیرت دینی را به کار گیرند/ بعضی از این خانه ها مرکز فساد و فحشا شده است

شناسه خبر : 30856 | تاریخ انتشار : : 31 مرداد 1393 - 22:51 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از نسیم صادق، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تسلیت سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) به همه مسلمانان جهان، اظهار داشت: امام صادق (ع) در دوران امامت خود به نشر و ترویج معارف دینی ‌پرداخت و از هیچ دشمنی واهمه نداشت. وی با […]

امام جمعه اشکذر

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از نسیم صادق، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تسلیت سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) به همه مسلمانان جهان، اظهار داشت: امام صادق (ع) در دوران امامت خود به نشر و ترویج معارف دینی ‌پرداخت و از هیچ دشمنی واهمه نداشت.

وی با بیان اینکه بسط و ترویج مذهب تشیع بیشتر بر عهده امام صادق (ع) بود، افزود: آن حضرت به بهترین شکل به تبیین و تعمیق هویت مذهبی در دین تشیع پرداخت.

وی با بیان اینکه اصل و اساس ولایت اهل بیت (ع) است، تصریح کرد: در این راه عشق و محبت تنها کافی نمی باشد و باید در این زمینه راه و رسم آنان را گسترش داد و به آن عمل کرد.

امام جمعه اشکذر در خصوص حضور مهاجرین در شهرستان و برای چندمین بار در نماز جمعه تاکید کرد: به هیچ وجه صلاح نسیت که ما خانه هایمان را در اختیار کسانی که نمی شناسیم قرار دهیم؛ بعضی از این خانه ها مرکز فساد و فحشا شده است، بعضی مرکز توزیع مواد مخدر.

امام جمعه اشکذر خطاب به مردم و با بیان اینکه اگر دوست و آشنایی در شما وجود دارند که خانه های خود را به چنین افرادی اجاره داده اند، آنان را نسبت به خطر آن هشدار دهید، تصریح کرد: البته کسی نمی تواند بگوید که شخصی به فلان شهر مهاجرت نکند، اما باید در راه دادن مهاجران به خانه های خود بیش از این حساس باشیم.

وی در پایان ضمن در خواست از مردم مبنی بر اینکه باید غیرت دینی خود را به کار گیرند تاکید کرد: امیدواریم تا مردم مومن و متدین شهر ما، با همت و غیرت خود در سامان دادن به اوضاع شهر کوشا باشند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Mccqx

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *