اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
امام جمعه بخش خضرآباد:

مردم خضرآباد تا کی باید شاهد تصادفات و کشته‌شدن هم ولایتی‌های خود باشند؟

شناسه خبر : 96305 | تاریخ انتشار : : 03 بهمن 1399 - 16:05 | ارسال توسط :

امام جمعه بخش خضرآباد با اشاره به تصادف منجر به فوت یک جوان ۲۴ساله طی هفته گذشته در جاده یزد، خضرآباد به کافی‌آباد؛ خطاب به مسولین اداره راه استان یزد و شهرستان اشکذر گفت: مردم بخش خضرآباد تا کی باید شاهد این تصادقات و کشته شدن هم ولایتی‌های خودباشند؟ و آیا جان انسانها اینقدر بی ارزش است؟

به گزارش اشکذر خبر؛ حجه الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه که در مسجد امام زاده سیدکافی (ع) برگزار شد؛ با اشاره به تصافات
متعدد منجر به فوت در جاده پر حادثه یزد، خضرآباد به کذاب و تصادف منجر به فوت یک جوان ۲۴ساله طی هفته گذشته؛ خطاب به مسولین اداره راه استان یزد و شهرستان اشکذر گفت: مردم بخش خضرآباد تا کی باید شاهد این تصادقات و کشته شدن هم ولایتی‌های خودباشند؟ و آیا جان انسانها اینقدر بی ارزش است؟

غالبی مجدانه از مسولین ادارات راه یزد و اشکذر خواست تا هرچه سریعتر نسبت به تعریض، زیرسازی و آسفالت چند کیلومتر باقی مانده از این جاده حادثه خیز اقدام کنند تا دیگر شاهد تصادفات ناگوار نباشیم.

خطیب جمعه خصرآباد به مشکل کم آبی در اکثر روستاهای این بخش از شهرستان اشکذر اشاره کرد و بیان داشت: مردم روستاهای مختلف این بخش بی صبرانه منتظر آب‌رسانی به روستاهای خود هستند.

وی گفت: سیزده جمادی الثانی سالروز وفات حضرت ام البنین مادر قمربنی
هاشم حضرت عباس (ع) و روز تکریم مادران و همسران شهدا است. مادران و همسرانی که جوانان و فرزندان خود را برای حفظ اسلام و انقلاب تقدیم کردند، مادرانی که تمام هستی‌شان را در راه باورهایشان تقدیم کردند و ما باید ایثار و فداکاری و صبر و پایداری مادران و همسران شهدا را گرامی بداریم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/GLSit

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec