اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
فرماندار شهرستان اشکذر:

مردم با عدم برگزاری دورهمی‌های خانوادگی قدردان کادر بهداشت و درمان باشند

شناسه خبر : 95555 | تاریخ انتشار : : 30 آذر 1399 - 15:25 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر با اشاره به اینکه همزمانی روز پرستار و شب یلدا بدون پیام و حکمت نیست: امیدواریم همه مردم با عدم برگزاری دورهمی‌های خانوادگی، ضمن حفظ سلامت خود و عزیزانشان، قدردان زحمات کادر بهداشت و درمان باشند.

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر در مراسم تقدیر از پرستاران شاغل در مراکز درمانی این شهرستان، با اشاره به گرامیداشت سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) ضمن تبریک این روز به جامعه پرستاری، از تلاش مضاعف همه پرستاران عزیز بویژه از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون تقدیر و تشکر و برای شهدای عزیز سلامت نیز آرزوی تعالی مقام کرد.

بنابر این گزارش هادی‌نسب در این بازدید که به مناسبت روز پرستار و با همراهی رئیس مرکز بهداشت و درمان و رئیس تأمین اجتماعی شهرستان اشکذر با حضور در مراکز درمانی این شهرستان انجام شد؛ ضمن تبریک این روز به جامعه پرستاری، با اهدای یک شاخه گل از زحمات پرستاران شاغل در مراکز درمانی این شهرستان تقدیر و تشکر نمود.

فرماندار شهرستان اشکذر در حاشیه این مراسم با اشاره به سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) ضمن تبریک این روز به جامعه پرستاری، اظهار کرد: از تلاش مضاعف همه پرستاران عزیز بویژه از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون تقدیر و تشکر می‌نمایم و برای شهدای عزیز سلامت نیز مقامی متعالی آرزومندم.

وی همچنین با بیان اینکه همزمانی روز پرستار و شب یلدا بدون پیام و حکمت نیست؛ ادامه داد: امیدواریم همه مردم با عدم برگزاری دورهمی‌های خانوادگی، ضمن حفظ سلامت خود و عزیزانشان، قدردان زحمات کادر بهداشت و درمان باشند.

هادی‌نسب با تأکید بر اینکه کادر پرستاری باید اصول خودمراقبتی را به دقت رعایت کنند؛ خاطرنشان کرد: کادر پرستاری باید ضمن مراقبت از بیماران، با حفظ ایمنی و سلامت خود، بیشتر از دیگران مراقب باشند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/TLxc3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec