اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

مردم با حضور گسترده دشمنان جمهوری اسلامی را مایوس کنند

شناسه خبر : 63904 | تاریخ انتشار : : 24 اردیبهشت 1396 - 11:15 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، در این نشست امام‌جمعه اشکذر گفت: بنا به سفارش قرآن مداحان باید ازجمله کسانی باشند که بعد از آشنایی بازندگی و سیره اهل‌بیت مردم را ارشاد کنند وی یادآور شد یکی از راه‌های گسترش اسلام بیان زندگی و مدیحه‌سرایی و اشعار مناسب است. حجت‌الاسلام طالبیان گفت: اشعار باید دارای معنی و […]

به گزارش اشکذر خبر، در این نشست امام‌جمعه اشکذر گفت: بنا به سفارش قرآن مداحان باید ازجمله کسانی باشند که بعد از آشنایی بازندگی و سیره اهل‌بیت مردم را ارشاد کنند وی یادآور شد یکی از راه‌های گسترش اسلام بیان زندگی و مدیحه‌سرایی و اشعار مناسب است.

حجت‌الاسلام طالبیان گفت: اشعار باید دارای معنی و مفهوم باشد اشعار و مدیحه‌سرایی مداحان باید موجب جذب مردم و به‌ویژه جوانان شود و دارای معنی و مفهوم باشد.

وی یادآور شد همه باید در تنظیم صدای بلندگوهای مساجد مواظب باشیم تا موجب آزار و اذیت مردم و همسایه‌های مساجد و تکیه نشود و از بلند کردن صدای بلندگو به‌ویژه در اواخر شب پرهیز شود.

امام‌جمعه اشکذر با اشاره به در پیش بودن دو انتخابات مهم بر حضور در انتخابات پیش رو تاکید کرد و از آحاد مردم خواست: تا با حضور گسترده خود دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی را مایوس و ناامید سازند.

در پایان به‌رسم یادبود جوایزی به مداحان اهدا شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/fTMrm

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124