اشکذر خبر


مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی با حضور خادمان رضوی در شهر خضرآباد برگزار شد

شناسه خبر : 107692 | تاریخ انتشار : : ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۷ | ارسال توسط :

سخنران مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در مصلای بزرگ شهر خضرآباد گفت: امام خمینی (ره) یک حقیقت همیشه زنده در قلوب مسلمانان و مستضعفان جهان است؛ بزرگ مردی که با سلوک علمـی و عملی و با پیروی از دستورات اسلام ناب محمدی فصل نوینی در تاریخ پر فراز و نشیب این مرز و بوم آغاز نمود.

به گزارش اشکذر خبر؛ مراسم سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) با حضور سید جواد حسینی بخشدار، محمد صادق زارع شهردار و اقشار مختلف مردم شهر خضرآباد در مصلای بزرگ این شهر برگزار شد.

ترکمانی سخنران این مراسم با بیا اینکه امام خمینی (ره) یک حقیقت همیشه زنده در قلوب مسلمانان و مستضعفان جهان است؛ گفت: امام خمینی (ره) بزرگ مردی بود که با سلوک علمـی و عملی و با پیروی از دستورات اسلام ناب محمدی فصل نوینی در تاریخ پر فراز و نشیب این مرز و بوم آغاز نمود.

وی در ادامه این مراسم گفت: یوم‌الله ۱۵ خرداد نیز سرآغاز تحقق اراده‌ی مردم این سرزمین در راه مبارزه با استکبار، طاغوت و به ثمرنشستن خواست ملت بزرگ ایران است. این قیام نقطه‌ی عطف مبارزات مردم در برکندن ریشه‌ی بیداد در کشور ایران اسلامی است.

این استاد و مشاور خانواده ابراز داشت: در سی و سومین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی در حالی به سوگ آن سفر کرده می نشینیم که به واسطه لطف بیکران الهی انقلاب اسلامی ایران با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری مقتدر و مستحکم در مسیر آرمان های امام (ره) در حرکت است.

شایان ذکر است؛ پرچم گردانی و مداحی توسط یکی از خادمان حرم رضوی از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/H91oj

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *