• کد خبر: 83855
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 7 شهریور 1398 - 15:44
  مراسم تکریم دکتر پورمازار و معارفه دکتر ابدی به عنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان اشکذر برگزار شد

  به گزارش اشکذرخبر، اين مراسم با حضور دکتر محمدرضا دهقانی معاون امور بهداشتی دانشگاه، دکتر شریفی معاون فنی معاونت بهداشتی، دکتر سلمانی سرپرست روابط عمومی دانشگاه، فرماندار و مسئولین ادارت شهرستان اشکذر برگزار شد.

  در ابتداي اين مراسم دکتر پورمازار ضمن خوشامد گویی به حضار گزارشی از عملکرد ۹ ماهه خود در سمت سرپرستی شبکه بهداشت اشکذر ارائه داد. سپس دکتر دهقانی طی سخنانی از زحمات آقای دکتر پورمازار در دوران تصدی سرپرستی شبکه بهداشت اشکذر تقدیر كرد.

  وی اظهار داشت: همانطور که شهرستان اشکذر در اکثر شاخصهای بهداشتی رتبه اول را کسب کرده است در زمینه سرپرستی نیز برای اولین بار در دانشگاه علوم پزشکی، يك مدير خانم جهت سرپرستی شبکه بهداشت انتخاب شده است که می تواند منشاء اتفاقات خوب در کل دانشگاه باشد.

  در ادامه هادی نسب فرماندار اشکذر با تشکر از زحمات دکتر پورمازار برای خانم دکتر ابدی آرزوی موفقیت کرد.وی همچنین بحث آموزش مسایل بهداشتی به مردم و آمادگی پرسنل شبکه بهداشت به خصوص مراکز خدمات جامع سلامت جهت ارائه خدمت به مردم را از موارد مهم و قابل پیگیری دانست.

  سپس دکتر ابدی در سخنان کوتاهی اظهار امیدواری کرد بتواند با همکاری پرسنل شبکه بهداشت و مساعدت فرماندار محترم و مسولین ادارت در جهت ارتقاي سلامت مردم شهرستان گامهای مهمی بردارد.

  درپایان با اهداء لوح تقدیر از زحمات دکتر پورمازار تجلیل شد

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/nuLIw

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *