اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر برگزار شد

شناسه خبر : 89601 | تاریخ انتشار : : 05 اسفند 1398 - 14:50 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر؛  مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر باحضور مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد و هیات همراه، هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر، مهدی جعفری‌پور شهردار اشکذر و معاونین فرماندار در محل سالن کوثر فرمانداری شهرستان اشکذر […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر؛  مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر باحضور مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد و هیات همراه، هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر، مهدی جعفری‌پور شهردار اشکذر و معاونین فرماندار در محل سالن کوثر فرمانداری شهرستان اشکذر برگزار شد.

در این جلسه دشت آبادی رئیس سابق اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر به ارائه گزارش کار ۴  ساله مدیریت خود در شهرستان پرداخت و سپس مسئولین و روسای هیئت‌های ورزشی خواسته ها و چشم اندازها و مشکلات خود را بیان کردند.

طی این مراسم حسینی به سوابق و رزومه کاری خود در شهرستان تفت پرداخت و قول مساعد مبنی بر اتمام طرح های نیمه تمام ورزشی در این شهرستان را داد.

در انتهای این مراسم شریعتی مدیر کل محترم و هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر  حکم حسینی را اعطا و از زحمات عباس دشت آبادی رئیس سابق اداره ورزش و جوانان تشکر و قدردانی نمودند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/on8KD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec