• کد خبر: 90961
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 28 فروردین 1399 - 20:11
  علی حکیمیان را یکی از مدیران موفق و تاثیرگذار در حوزه فرهنگ و هنر استان است. امید است با همکاری و همراهی فعالان فرهنگی و هنری گام های مناسبی در راستای اعتلای فرهنگ و هنر این شهرستان بردارد

  به گزارش اشکذر خبر؛ طی مراسمی با حضور محمد رضا شریفی فرد معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، از زحمات هادی ملانوری تقدیر و علی حکیمیان به عنوان رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر معرفی گردید.

  شریفی فرد ضمن اشاره به فعالیت های خوب انجام شده در سال های اخیر از جمله راه اندازی و ثبت موسسات فرهنگی و هنری، انجمن های فرهنگی، هنری و ادبی، نشریات و موسسات قرآن و عترت، برگزاری جشنواره ها و رخدادهای متعدد فرهنگی و هنری؛ کسب عناوین روستاهای دوستدار کتاب، شهر خلاق فرهنگ و هنر، کاندیدای پایتخت کتاب ایران و… را حاصل زحمات فعالان فرهنگی و هنری شهرستان اشکذر دانست و اظهار امیدواری نمود با مدیریت جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر نیز شاهد رخداد های اثربخش و مناسبی در حوزه فرهنگ و هنر باشیم.

  محمد رضا شریفی فرد علی حکیمیان را یکی از مدیران موفق و تاثیرگذار در حوزه فرهنگ و هنر استان دانست و اظهار امیدواری نمود در شهرستان اشکذر نیز با همکاری و همراهی فعالان فرهنگی و هنری گام های مناسبی در راستای اعتلای فرهنگ و هنر بردارد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/n89bq

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *