اشکذر خبر


مراسم تجلیل از پیر غلامان هیئات مذهبی بخش خضرآباد

شناسه خبر : 108910 | تاریخ انتشار : : ۰۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۹ | ارسال توسط :

همزمان با چهلمین سالروز اقامه نماز جمعه در بخش خضرآباد با حضور امام جمعه بخش خضرآبد، فرماندار شهرستان اشکذر، مسئول اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان، مسئول کانون های فرهنگی هنری و باقری رئیس شورای هیئات مذهبی اشکذر از مداحان و پیرغلامان این بخش تجلیل شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ همزمان با چهلمین سالروز اقامه نماز جمعه در بخش خضرآباد و پنجم مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه در تهران به امامت مرحوم آیت الله طالقانی با حضور امام جمعه بخش خضرآباد، روح الله دایی فرماندار شهرستان اشکذر، حجه الاسلام پورقیومی مسئول اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان، نظری مسئول کانون های فرهنگی هنری و باقری رئیس شورای هیئات مذهبی اشکذر از مداحان و پیرغلامان این بخش تجلیل شد.

مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر در حاشیه این مراسم پیرغلامان و مداحان و خادمان حسینی را ثروت و سرمایه‌ای برای گسترش فرهنگ حسینی و عاشورایی توصیف کرد که با استفاده از هنر، رسانه و حماسه می‌توانند شکوه و عظمت فداکاری اباعبدالله (ع) را نمایان کرده، فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداری از اسلام ناب را ترویج نمایند.

وی در ادامه با اشاره به نقش مهم پیرغلامان در ترویج و تبلیغ فرهنگ عاشورا گفت: پیرغلامان و ذاکرین اهل بیت (ع) نقش مهمی در ترویج و تبلیغ فرهنگ عاشورا دارند و در حقیقت راویان فرهنگ محرم و صفر هستند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Xf5op

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *