طی مراسمی با حضور مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد، رئیس و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر، مدیر جدید حراست این واحد دانشگاهی معرفی شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ به نقل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر، رئیس واحد اشکذر در ابتدای این مراسم با عرض خیرمقدم و تبریک ولادت حضرت زینب (س) و گرامیداشت یاد و خاطره شادروان مهندس محمد حسین دهقانی اشکذری؛ مسئول فقید حراست واحد اشکذر گفت: دوست می داشتیم این جلسه، جلسه تکریم و معارفه باشد منتها تقدیر الهی این نبود. دکتر محمود دهقانی اشکذری افزود: آقای محمد حسین دهقانی یک نمونه انسان کامل بود و برای واحد اشکذر پشتوانه قوی در همه زمینه ها و به ویژه در حوزه حراست بود که ان شاء ا… خداوند او را با اولیای الهی محشور کند. وی اظهار امیدواری کرد که بتوانیم با حضور مدیر جدید حراست، در یک محیط دوستانه در کنار هم در پیشبرد اهداف دانشگاه موفق باشیم.

مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد نیز در این مراسم با تبریک سالروز ولادت باسعادت حضرت زینب کبری (س)، یاد و خاطرات مسئول فقید حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر را گرامی داشت و گفت: تا زمانی که آقای محمدحسین دهقانی بود، یک عنصر خیلی قوی و مؤثری در سیستم اینجا بود و واقعاً خیرخواهانه به مسائل نگاه می کرد و شب و روز وقت می گذاشت و چه به لحاظ مسائل حراستی و چه به لحاظ پیش بینی و پیشگیری، در همه این مباحث واقعاً همت و تلاش و کوشش می کرد و باعث شده بود که واحد اشکذر واحدی باشد که در بعد حراست بی سر و صدا و کم حاشیه باشد.

جابر پورذاکری اشکذری با آرزوی مغفرت برای مهندس محمدحسین دهقانی اشکذری افزود: واقعاً همه خاطراتی که از ایشان داریم خاطرات خوب است و مریضی ایشان که منجر به از دست رفتن ایشان شد، نهایتاً باعث محروم شدن سیستم از حضورش شد.

وی با بیان این که برای انتخاب جایگزین ایشان، قاعدتاً اگر از خود سیستم باشد کار حراست راحت تر است چون اشراف بر محیط و مسائل و جزئیات محیط لازمه کار یک حراست موفق است و با پیگیری ها و هماهنگی هایی که با ریاست واحد شد متأسفانه هیچکدام از همکاران واحد اشکذر پیشنهاد ما را نپذیرفتند، نهایتاً در حوزه حراست مرکز استان، آقای قدیریان را انتخاب کردیم که من فکر می کنم به لحاظ تجربیات خوبی که ایشان در حوزه حراست و به ویژه در مسائل صیانتی دارند بهترین گزینه ممکن را انتخاب کردیم؛ من از این بابت از ایشان تشکر می کنم که قبول زحمت کردند و برایشان آرزوی موفقیت دارم و هم چنین از کارکنان واحد اشکذر می خواهم که تعامل و همکاری شان با حوزه حراست مثل قبل باشد چرا که هرچه ارتباط و تعامل شان با حراست بیشتر باشد مشکلات سیستم کمتر می شود. چرا که حراست اصلا کارش این جور نیست که مچ گیری باشد وظیفه حراست، پیش بینی، پیشگیری و نهایتا صیانت است.

پورذاکری اشکذری در بخش دیگری از سخنانش به رویکرد جدید حراست پرداخت و گفت: رویکرد جدید حراست در حوزه دانش بنیان و شرکت های فناور است و واحد اشکذر هم در رشته های برق و تأسیسات در استان یزد برند است که جای تقدیر و تشکر دارد و باعث آبرو و سرافرازی ماست که با وجود این همه مؤسسه آموزش عالی، اکثر دانش آموزان فارغ التحصیل برخی هنرستان های یزد در رشته های برق و تأسیسات در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر ثبت نام می کنند و پس از فارغ التحصیلی نیز بلافاصله جذب بازار کار می شوند و مهندسان موفق هم هستند و این برای ما افتخار است و این اعتبار و تشکیلات و کیان دانشگاه باید حفظ شود.

در پایان این مراسم، حکم انتصاب مهدی قدیریان هدش به عنوان سرپرست حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر که از سوی محمدجواد فرهنگ، مشاور ریاست و رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی صادر گردیده است قرائت و به ایشان اهدا شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/5Ksr4