در مراسمی با حضور فرماندار شهرستان اشکذر و مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد، از قریب ۶ سال زحمات بی‌دریغ محمدعلی الیاسی قدردانی و محمدجواد فلاح بعنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان اشکذر معرفی شد.

به گزارش اشکذر خبر، با حضور فرماندار شهرستان، مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد و جمع زیادی از مدیران ادارات و دستگاه‌ها، فرهنگیان، معلمان و مدیران مدارس، مدیران آموزش و پرورش برخی دیگر شهرستان‌ها و خیرین مدرسه‌ساز در سالن خاتم‌الانبیاﷺ، مراسم تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان اشکذر برگزار شد.

 

 

روح‌الله ردائی فرماندار شهرستان اشکذر در این نشست ضمن قدردانی از زحمات بی‌شائبه محمدعلی الیاسی در دوران مدیریت آموزش و پرورش، به ظرفیت فضای همدلی و هم‌افزایی در این مجموعه اشاره و خاطرنشان کرد: بدون تردید پویایی و فعال بودن مجموعه مدیریت آموزش و پرورش مرهون همین جو صمیمی و پابکار فرهنگیان است که نتایج بسیار خوبی را به دنبال داشته است.

 

 

وی ادامه داد: در کنار همه فعالیت‌های قابل‌تحسین آموزش و پرورش شهرستان، همراهی و تلاش این مجموعه در دو سال گذشته، ابتکارات متعدد دانش‌آموزی را به دنبال داشت که نمونه‌های آن نوحه ماه حیا و نتیجه آن اجرای هزارنفری فتح خون دانش‌آموزان بود که استمرار و تقویت اینگونه کارهای تمیز فرهنگی هم در بحث آموزش و هم در بحث تربیت مورد انتظار است.

ردائی تصریح کرد: به یقین با عنایت به میزان و اهمیت فعالیت‌های مدیریت آموزش و پرورش چه در بحث نهضت مدرسه‌سازی و چه در امور مدیریتی و فرهنگی، همراهی و هم‌افزایی همه دستگاه‌ها و نهادها را می‌طلبد.

 

 

محمدکاظم رحیمی‌نژاد مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد نیز در این مراسم اظهار داشت: علی‌رغم کمبود اعتبارات و فراز و نشیب‌های بودجه‌ای، برتری اراده انسان‌ها در حل و فصل بسیاری از مشکلات حوزه آموزش و پرورش در شهرستان اشکذر به چشم می‌آید و در این فرصت مسئولیت، هنر آن است که بتوانیم در راستای خدمت به مردم تلاش کنیم.
محمدعلی الیاسی مدیر سابق آموزش و پرورش شهرستان نیز در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، به بیان سرگذشت مختصری از زندگی خود پرداخت و گفت: افتخارم می‌کنم که همه زندگی آموزشی، شغلی و اجتماعی خود را در شهرستان اشکذر گذرانده‌ام.

 

 

الیاسی در ادامه با اشاره به همکاری و هم‌افزایی خوب همه ‌دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی، افزود: بویژه با همراهی مدیریت ارشد شهرستان توانستیم فصل جدیدی از تربیت دانش‌آموزان در تراز ایران اسلامی آغاز کنیم که اگر اینگونه نبود قطعا نمی‌توانستیم ادعا کنیم دانش‌آموزان ما ذخایری برای رسیدن به قله‌های پیشرفت هستند.

 

 

محمدعلی الیاسی همچنین از همه کسانی که در تیم همنورد آموزش و پرورش از جمله نماینده مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان، مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس، فرهنگیان و کارکنان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان، مدیران دستگاه‌ها، شهرداران و دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستا و… همکاری و کمک کردند؛ تشکر و قدردانی کرد.

وی همچنین با اشاره به رویکرد ویژه فرماندار اشکذر و استاندار یزد به موضوع مهم آموزش، خاطرنشان کرد: با همراهی خوب شهرستان و استان، اتفاقات بسیارخوبی درخصوص نهضت مدرسه‌‌سازی شهرستان افتاده است که این موفقیت، امروز مرهون هارمونی بین دستگاه‌‌های شهرستان و استان است.

 

 

الیاسی ادامه داد: همراهی نماینده مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان اشکذر باعث شد؛ امروز ۹ مدرسه خضرآباد بازتعمیر و بازسازی و در خدمت دانش‌آموزان قرار گیرد.

مدیر سابق آموزش و پروش شهرستان اشکذر در پایان سخنان خود گفت: فرزندان مدارس را آنی کمتر از فرزندان خود ندیدم و آنچه را در زندگی اجتماعی و شخصی و شغلی دارم مدیون دعای خیر پدر و مادر و دانش‌آموزان می‌دانم.

گفتنی است در این مراسم با قرائت حکمی از سوی محمدکاظم رحیمی‌نژاد، محمدجواد فلاح به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان اشکذر معرفی و با اهدای لوح سپاس از طرف فرماندار شهرستان اشکذر از زحمات صادقانه محمدعلی الیاسی در طول مدیریت ۶ ساله وی، قدردانی به عمل آمد.

 

 

در ادامه بیشتر بخوانیم

محمد علی الیاسی مدیر اسبق آموزش و پروش شهرستان اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/sXjUq