اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

مدیریت اوقات فراقت جوانان بدست والدین است/تیم مذاکره‌کننده ایران باید بر اساس رهنمودهای رهبری گام بردارد

شناسه خبر : 41181 | تاریخ انتشار : : 06 تیر 1394 - 7:48 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز، حجت‌الاسلام محمدرضا طالبیان در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اشکذر  ماه مبارک رمضان را ماه نزول برکات الهی دانست و افزود:باید تلاش کنیم که بیشترین استفاده را در این ماه ببریم. امام‌جمعه اشکذر در ادامه به آغاز اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در فصل تابستان اشاره کرد و گفت: والدین باید اوقات فراغت جوانانشان را […]

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز، حجت‌الاسلام محمدرضا طالبیان در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اشکذر  ماه مبارک رمضان را ماه نزول برکات الهی دانست و افزود:باید تلاش کنیم که بیشترین استفاده را در این ماه ببریم.

امام‌جمعه اشکذر در ادامه به آغاز اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در فصل تابستان اشاره کرد و گفت: والدین باید اوقات فراغت جوانانشان را به‌خوبی مدیریت کنند تا فرزندانشان را از تهدیدها دور کنند.

طالبیان بیکاری جوانان را در تعطیلات تابستانه آفتی بزرگ دانست و ادامه داد: خانواده‌ها باید در این اوقات فضا را برای کسب آموزش‌های دینی و مهارت‌های موردنیاز در زندگی فراهم سازند تا فرزندانشان از خطرها و تهدیدهای اطرافشان به دور باشند.

وی در ادامه به هفته قوه قضائیه اشاره کرد و اظهار داشت: گروهی که تنها قضات خود را روی احقاق حقوق مردم و ادله و شواهد حکم کند اهل نجات و ثواب هستند.

حجت‌الاسلام  طالبیان با اشاره به اینکه همه مردم و دستگاه‌های دولتی باید برای مقابله مواد مخدر تلاش کنند گفت: خانواده‌ها باید نسبت به رفتارهای خود با جوانان و نوجوانان آگاه باشند ضمن اینکه از خطرات، آسیب‌ها و علائم استفاده از مواد مخدر مطلع باشند و فرزندان خود را در مسیر صحیح هدایت کنند.

خطیب نمازجمعه اشکذر در پایان خطبه خود به بحث مذاکرات هسته‌ای اشاره کرد و گفت: تیم مذاکره‌کننده ایران باید بر اساس رهنمودهای رهبری در این مسیر گام بردارد و در مذاکرات خود خطوط قرمز را رعایت کند .

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/hM0tP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124