• کد خبر: 41181
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: شنبه 6 تیر 1394 - 07:48
  امام جمعه اشکذر:
  امام جمعه اشکذر اظهار داشت: خانواده ها باید در این اوقات فضا را برای کسب آموزش‌های دینی و مهارتهای مورد نیاز در زندگی فراهم سازند تا فرزندانشان از خطرها و تهدیدهای اطرافشان به دور باشند.

  به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز، حجت‌الاسلام محمدرضا طالبیان در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اشکذر  ماه مبارک رمضان را ماه نزول برکات الهی دانست و افزود:باید تلاش کنیم که بیشترین استفاده را در این ماه ببریم.

  امام‌جمعه اشکذر در ادامه به آغاز اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در فصل تابستان اشاره کرد و گفت: والدین باید اوقات فراغت جوانانشان را به‌خوبی مدیریت کنند تا فرزندانشان را از تهدیدها دور کنند.

  طالبیان بیکاری جوانان را در تعطیلات تابستانه آفتی بزرگ دانست و ادامه داد: خانواده‌ها باید در این اوقات فضا را برای کسب آموزش‌های دینی و مهارت‌های موردنیاز در زندگی فراهم سازند تا فرزندانشان از خطرها و تهدیدهای اطرافشان به دور باشند.

  وی در ادامه به هفته قوه قضائیه اشاره کرد و اظهار داشت: گروهی که تنها قضات خود را روی احقاق حقوق مردم و ادله و شواهد حکم کند اهل نجات و ثواب هستند.

  حجت‌الاسلام  طالبیان با اشاره به اینکه همه مردم و دستگاه‌های دولتی باید برای مقابله مواد مخدر تلاش کنند گفت: خانواده‌ها باید نسبت به رفتارهای خود با جوانان و نوجوانان آگاه باشند ضمن اینکه از خطرات، آسیب‌ها و علائم استفاده از مواد مخدر مطلع باشند و فرزندان خود را در مسیر صحیح هدایت کنند.

  خطیب نمازجمعه اشکذر در پایان خطبه خود به بحث مذاکرات هسته‌ای اشاره کرد و گفت: تیم مذاکره‌کننده ایران باید بر اساس رهنمودهای رهبری در این مسیر گام بردارد و در مذاکرات خود خطوط قرمز را رعایت کند .

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/hM0tP

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *