• کد خبر: 93152
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: جمعه 17 مرداد 1399 - 17:40
  به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار
  مدیر کل فرودگاه‌های استان یزد؛ طی پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی  اداره کل فرودگاه‌های استان یزد؛ عباس محمدی مدیر کل فرودگاه‌های استان یزد؛ طی پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

  متن پیام عباس محمدی به این شرح است:

  روز خبرنگار فرصتی است برای تقدیر از کسانی که در جهت اعتلای شور و شعور در جامعه با تلاش بی وقفه قلم فرسایی می کنند،عزیزانی که در لباس خبرنگاری رسالت خطیر آگاهی بخشی و اطلاع رسانی را بر عهده گرفته اند.

  اگر انگیزه‌های مالی مشوق بسیاری در انجام شغلی باشد، در خصوص ایشان چنین نیست زیرا مسیری که در آن قرار گرفته‌اند به هزار و یک علت که خود نیکوتر از من و ما می‌دانند، از پس تأمین چنین انگیزه‌ای برنمی‌ آید.

  پایداری‌ شان در این مسیر که به درستی آن باورمندند تحسین‌برانگیز است.
  امید که خستگی راه بر جان نازنین‌ شان نماند و تنی که چشم و گوش و دهان و دستانش چنین عاشقانه در راه فراچشم آوردن ناراستی‌ها و نشان دادن راستی‌ها می‌کوشد در اوج سلامت به راه خود ادامه دهد.

  خدا را سپاس که در میهن عزیزمان از نعمت وجود خبرنگاران صادق و متعهد و حق‌جو به‌وفور بهره‌مندیم و انعکاس دلسوزانه واقعیت‌ها از سوی ایشان همواره ایران اسلامی را در مسیر توسعه و پیشرفت خود به بهترین صورت مساعدت نموده است.

  اینجانب به نمایندگی از اداره کل فرودگاه های استان، فرارسیدن روز خبرنگار را به محضر تمامی خبرنگاران ارجمند و سایر اهالی محترم رسانه تبریک و تهنیت عرض نموده و برای ایشان مزید توفیقات را در سایه عنایت پروردگار آرزومندم.

  همچنین یاد و خاطره شهدای خبرنگار، به‌ویژه شهید صارمی عزیز را گرامی داشته و برای ایشان رحمت واسعه الهی را مسألت می‌نمایم.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/XHJZY

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *