اشکذر خبر


مدیرکل امور مالیاتی استان یزد با فرماندار اشکذر دیدار کرد

شناسه خبر : 105745 | تاریخ انتشار : : ۰۹ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۲ | ارسال توسط :

مدیرکل امور مالیاتی استان یزد با حضور در فرمانداری شهرستان اشکذر با فرماندار این شهرستان دیدار و درخصوص درآمدهای مالیاتی و نحوه توزیع این درآمدها گفتگو کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ علی خورشیدی مدیرکل امور مالیاتی استان یزد با همراهی رئیس امور مالیاتی شهرستان اشکذر با روح‌الله ردائی فرماندار این شهرستان و معاونین وی دیدار کرد.

ردائی در این دیدار ضمن خوش‌آمدگویی و عرض تبریک نوروز باستانی، با اشاره به درآمدهای مالیاتی و توزیع این درآمدها، خاطرنشان کرد: شهرستان اشکذر آنگونه که بایسته و شایسته است از صنعتی بودن و قرابت مکانی با مرکز استان بهره‌مند نشده است.

فرماندار شهرستان اشکذر در ادامه سهم عوارض وصولی از محل مالیات بر ارزش افزوده را در امر توسعه اقتصادی و اجتماعی شهرستان بسیار حائز اهمیت دانست و خواستار توجه جدی نسبت به اختصاص اعتبار و بودجه حاصل از درآمدهای مالیاتی به شهرستان صنعتی اشکذر شد.

علی خورشیدی مدیرکل امور مالیاتی استان نیز در جریان این دیدار با بیان توضیحاتی درخصوص درآمدهای مالیاتی و نحوه تخصیص آن به دهیاری‌ها و شهرداری‌ها، در راستای پرداخت مالیات‌ها به شهرستان اشکذر با نگاه ویژه، قول مساعد داد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/VkY17

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *