• کد خبر: 22677
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: دوشنبه 13 خرداد 1392 - 13:24

  مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد یزد با اشاره به مشکلات باشگاه و تیم فولاد در فصل گذشته رقابت‌های لیگ دسته یک گفت: برای این فصل تغییرات اساسی در تیم و عوامل باشگاه ایجاد می‌کنم.

  محمدصالح عسکرشاهی اظهار داشت: فصل گذشته شرایط بسیار بدی داشتیم و آنگونه که انتظار داشتم تیم بسته نشد و باعث بروز مشکلاتی برای تیم و در نتیجه افت تیم فولاد یزد شد.

  وی با اشاره به مشکلات باشگاه فولاد یزد ادامه داد: متاسفانه تیم داری فولاد در هر فصلی نامعلوم بوده و این موضوع باعث شده تا نتوانیم برنامه ریزی درستی روی انتخاب مربی و بازیکنان داشته باشیم.

  عسکرشاهی با بیان اینکه هیچ چیزی مشخص نیست و ممکن است مدیر کارخانه یا اعضای هیئت مدیره بر عدم تیم‌داری اجماع داشته باشند گفت: اینکه ندانیم سال آینده تیم داریم یا نه برای تصمیم‌گیری و چیدن ترکیب تیم دچار مشکل می‌شویم برای هرفصل مجبوریم هرچه باقیمانده است جمع کنیم.

  وی به موضوع اخراج کلانتری، سرمربی پیشین باشگاه فولاد پرداخت و گفت: زمانی که روی دور باخت افتادیم اگر با استعفای کلانتری موافقت می‌کردم بازیکنان را از دست می‌دادم در حالی که فضای تیم به گونه‌ای بود که با وجود باخت‌های مکرر، بازیکنان علاقه زیادی به کلانتری داشتند و اگر او می‌رفت تیم به کلی از هم می‌پاشید.

  مدیرعامل باشگاه فولاد یزد ادامه داد: مخالفت من با رفتن کلانتری ضمن اینکه تعدادی از بازیکنان را از طریق خودش از تیم کنار گذاشتم موجب شد چند بازیکن دلخواه خودم را نیز به تیم اضافه کنم و بعد اقدام به کنارگذاشتن کلانتری کردم تا فضای متشنج آسیبی به تیم نزند.

  وی با اشاره به اینکه پس از باخت‌های مکرر تیم، کلانتری دوبار استعفا داد و مخالفت کردم عنوان کرد: اگر اطمینان داشتم تیم در لیگ می‌ماند تا آخر فصل با کلانتری می‌ماندم اما با حضور مهدی‌دینورزاده تیم جمع و جور شد و از سقوط نجات یافت.

  عسکرشاهی در ادامه با اشاره به برنامه‌هایی که برای باشگاه فولاد یزد دارد افزود: برنامه‌های خوبی برای قوی‌تر شدن تیم داریم و قرار است برخی بازیکنان رده امید را در کنار بزرگسالان به تیم بیاوریم.

  وی با بیان اینکه از جدی‌ترین کارهای باشگاه فولاد سرمایه‌گذاری بر روی رده‌های پایه است، گفت: پور قیومی از بازیکنان رده نوجوانان فولاد دو سال پیاپی قهرمان شده و تمامی تیم‌های امید از باشگاه فولاد در لیگ هستند.

  وی تصریح کرد: بازیکنان فولاد در رده نونهالان را قبول دارم و به آینده آنها امیدوارم و معتقدم اگر فعالیتشان ادامه داشته باشد چند نوجوان ملی پوش خواهیم داشت.

  مدیرعامل باشگاه فولاد یزد تصریح کرد: اگر ورزش‌های پایه در هر رشته ادامه‌دار باشد، موفق خواهیم بود و می‌توانیم تعداد بیشتری بازیکن در تیم ملی داشته باشیم.

  وی یکی از معایب کلی فوتبال را وجود دلال‌ها در این عرصه دانست و گفت: در فصل گذشته تعدادی از بازیکنان فولاد یزد 40 درصد از قراردادشان را به دلال دادند.

  عسگر شاهی دلال بازی را موجب بروز حاشیه‌های زیادی برای فوتبال دانست و افزود: در فصل گذشته چهار بازیکن با دلالی وارد ترکیب تیم شدند که وقتی فهمیدم اخراج شدند.

  وی با اشاره به اینکه در مجموع، مجموعه فولاد یزد با ورزش موافق نیست اضافه کرد: فصل گذشته هم به اجبار برخی‌ها از جمله نماینده مردم یزد در مجلس مجبور به تیم‌داری شدند.

  مدیرعامل باشگاه فولاد یزد بودجه دو فصل گذشته فولاد را یک میلیارد و 600 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: پیش‌بینی داشتیم برای فصل گذشته 2 میلیارد و 800 میلیون بودجه صرف شود اما با توجه به وضعیت تیم و جرایم قراردادها از 2 میلیارد و 300 میلیون بیشتر نشد.

  وی با اشاره به فعالیت جدی باشگاه فولاد در مورد زمان آغاز تمرینات فولاد یزد برای فصل پیش‌رو را از نیمه خرداد ماه اعلام کرد و گفت: به زودی تعداد نفرات مورد نظر برای این فصل مشخص خواهد شد.

  منبع : فارس

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/H5dkS

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *