اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
فرماندار شهرستان اشکذر:

مدیران ادارات اشکذر با استفاده از همه توانمندی‌ها و ظرفیت‌ها به بازشناسی هویت انقلاب اسلامی بپردازند

شناسه خبر : 96214 | تاریخ انتشار : : 29 دی 1399 - 23:56 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر در جمع مدیران این شهرستان با بیان اینکه کرونا فعلا تمام‌شدنی نیست: اگرچه محدودیت‌های کرونایی برخی از فعالیت‌ها و برنامه‌های دهه فجر را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد اما همه مدیران باید با استفاده از خلاقیت‌ها و نوآوری‌های مناسب و همه ظرفیت‌های موجود از جمله برنامه‌های نمادین و فضای مجازی، فعالیت‌ها و برنامه‌های به مراتب سازنده‌تر و پیشروتر از سالیان گذشته را به منصه ظهور برسانند.

به گزارش اشکذر خبر؛ نشست هماهنگی برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر با حضور هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان، معاون سیاسی‌، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مدیران و مسئولان شهرستان برگزار شد.

هادی‌نسب در این نشست با اشاره به شیوع ویروس کرونا و لزوم اجرای دستورالعمل‌های ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا، اظهار کرد: انتظار داریم همه ادارات شهرستان در ایام‌الله دهه فجر در چارچوب وظایف و ساختارها و دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا و با استفاده از همه توانمندی‌های و ظرفیت‌ها به بازشناسی هویت انقلاب اسلامی بپردازند.

رئیس ستاد دهه فجر شهرستان اشکذر با بیان اینکه کرونا فعلا تمام‌شدنی نیست؛ ادامه داد: اگرچه محدودیت‌های کرونایی برخی از فعالیت‌ها و برنامه‌های دهه فجر را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد اما همه مدیران باید با استفاده از خلاقیت‌ها و نوآوری‌های مناسب و همه ظرفیت‌های موجود از جمله برنامه‌های نمادین و فضای مجازی، فعالیت‌ها و برنامه‌های به مراتب سازنده‌تر و پیشروتر از سالیان گذشته را به منصه ظهور برسانند.

گفتنی است در این نشست مدیران دستگاه‌های عضو این ستاد هرکدام به صورت جداگانه نظرات و برنامه‌های خود را پیرامون گرامیداشت ایام‌االله دهه فجر‌ انقلاب اسلامی بیان نمودند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/505kW

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec