• کد خبر: 25715
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: شنبه 11 آبان 1392 - 20:59
  وزیر کشور در مراسم تودیع و معارفه ی استاندار جدید یزد؛
  وزیر کشور در مراسم تودیع و معارفه ی استاندار جدید یزد خطاب به وی گفت: مدیرانی با منش اعتدال در سطح استان انتخاب شوند تا برنامه های استان در سطح بالا محقق شود.

   به گزارش اشکذر نیوز؛وزیر کشور در مراسم تودیع و معارفه ی استاندار جدید یزد اظهار داشت: نگاه  و رویکرد جدید با رای مردم طلب می شود جابه جایی مدیران با تغییر دولت ها در  مسئولیت های سیاسی امری پذیرفته شده است.

  رحمانی فضلی با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید همواره با هرگونه افراطی گری و خشونت دور است گفت: دولت یازدهم گفتمان اعتدال را در راس امور قرار داده است گفتمانی که از نطر عقل و شرع و عرف و همه ی جهات امری پذیرفته شده است.

  وزیر دولت یازدهم  خطاب به استاندار جدید گفت: مدیرانی با ویژگی های خود و منش اعتدال و مورد تایید دولت یازدهم درسطح استان انتخاب شوند تا  برنامه های استان در سطح بالا محقق شود.

  فضلی با تاکید بر اینکه توجه به نیاز های مردم به عنوان اصول و مبانی دولت یازدهم است افزود: استاندار جدید یزد نه با حرف و شعار در پشت تریبون بلکه درعمل  در همه ی امور به ویژه امور اقتصادی و سیاسی، انتظارات مردم را مرتفع کند.

  وی اذعان داشت: مسئولین استان علاوه بر تعریفی از  ساز و کارهایی متناسب از توان و تجربه های مردم استفاده کنند و نهایت امانت داری و پاکدستی و عدالت محوری را مد نظر قرار دهند.

  رحمانی فضلی با شاره به اینکه سوسیالیست های مادی گرا و لیبرال هایی که ادعای آزادی برای جهان داشتند هم اکنون شکست را پذیرفتند تصریح کرد: امروزه جمهوری اسلامی  در ورطه ای  قرار دارد که باید احیا گر آزادی و عدالت بوده و الگویی برای دنیا باشد.

  وی با اشاره به اینکه هر نوع پیام ما در تلاقی ۱۳ آبان و آستانه ماه محرم، پیام مقاومت است، گفت: اگر مردم از دولت حمایت نکنند دشمن تلاش خواهد کرد موازنه سیاسی ما را به هم بزند.

  وی با تاکید بر اینکه  پاشنه آشیل حکومت دینی بحث کارامدی است ادامه  داد: دشمنان در عرصه های دینی و اعتقادی با ما مبارزه نمی کنند چرا ما مجهز به قوی ترین استدلال ها در این حوزه هستیم و تمامی سعی آنان زیر سئوال بردن کارمدی در ایران است و ما باید در این عرصه تلاش کنیم .

  فضلی با تاکید بر اینکه  منابع و ظرفیت بسیاری در حوزه های مختلف اقتصادی به صورت نقدینگی و اموال و دارایی و مهمتر از همه تجربه های اقتصادی وجود دارد گفت: با قانون گذاری های درست در مجلس باید تمایز و تفاوت ها میان استان های کشور رفع کنیم.

   وی با تاکید براینکه یزد شهر تلاش اخلاق و قناعت است گفت: مردم یزد ثابت کردند که  با و جود سرزمینی کویری و آب و هوای خشک و  کمبود منابع کشاورزی دارای رشد اقتصادی بالا در سطح کشور برخوردار هستند.

  *یزدرسا*

   

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/SGHDD

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *