اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
کوتاه اما مهم

مخالفت اعضای کمیسیون ماده ۱۱ هوای پاک استان با احداث شیشه مظروف در اشکذر

شناسه خبر : 99972 | تاریخ انتشار : : 05 مرداد 1400 - 10:08 | ارسال توسط :

اعضای کمیسیون ماده ۱۱ هوای پاک استان یزد با رای قاطع و منفی خود با احداث کارخانه شیشه مظروف در شهرستان اشکذر مخالفت کردند.

به گزارش اشکذر خبر؛ اعضای کمیسیون ماده ۱۱ هوای پاک استان یزد با رای قاطع و منفی خود از احداث کارخانه شیشه مظروف در شهرستان اشکذر جلوگیری کردند.

بنابر این گزارش اعضای این کمیسیون طی جلسه ای که روز یکشنبه ۳ مردادماه؛ با حضور اعضای این کمیسیون تشکیل شد؛ با احداث کارخانه شیشه مظروف در شهرک فولادی های شهرستان اشکذر واقع در بخش خضرآباد مخالفت شد.

گفتنی است؛ مقدمات احداث کارخانه شیشه مظروف از سال پیش استارت خورد که با پیگیری های پایگاه اطلاع رسانی اشکذر و موسسه حامیان حیات پاک این شهرستان در قالب تهیه گزارش خبری و نامه نگاری های متعدد و حمایت ائمه جمعه بخش های مختلف این شهرستان منجر به این شد تا سید محمدابراهیم اقبالی دادستان سابق شهرستان اشکذر طی حکمی از پیشروی این پروژه ممانعت نماید.

پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر؛ ضمن ابراز خرسندی از این رویداد؛ برای حامیان حقوق انسانی و محیط زیست از جمله مدیرکل اداره محیط استان یزد، فرماندار شهرستان اشکذر، اداره محیط زیست و دادگستری این شهرستان آرزوی موفقیت و بهروزی دارد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/8na6q

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec