فرمانده انتظامی شهرستان اشکذر از دستگیری باند قاچاق مواد مخدر که یک کیلو و۷۵۰ گرم مواد مخدر را با شیوه بلع و انباری در معده خود حمل می کردند، خبر داد.

به گزارش اشکذرخبر، سرهنگ مهدی گل‌محمدی دقایقی پیش در جمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار کرد‌: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و یگان امداد انتظامی شهرستان با اشرافیت اطلاعاتی خود از فعالیت افرادی در زمینه قاچاق مواد مخدر باخبر شدند.

وی افزود: در بررسی‌های دقیق مشخص شد، ۶ سوداگر مرگ اقدام به بلع و انبار مقادیری هروئین و تریاک در معده خودکرده وقصد انتقال آن را به یکی از شهرهای استان تهران دارند.

فرمانده انتظامی شهرستان اشکذر گفت: در یک عملیات ضربتی هر شش متهم دستگیر و با اقدامات مراقبتی یک کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک و ۲۵۰ گرم هروئین از آنان کشف شد.

سرهنگ گل‌محمدی با اشاره این‌که تمامی متهمان دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل داده شدند، تصریح کرد: مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر با جدیت از سوی پلیس دنبال می‌شود و با توجه به نقش بی‌بدیل شهروندان در دستاوردها‌ی پلیس، ضروری است همکاری های آنان در این زمینه، بیش از گذشته با ماموران تداوم یابد و هر گونه مورد مشکوکی را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند/رکنا

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/yWBt4