اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

محمد حسن طالبیان طی پیامی از شهروندان اشکذر تشکر کرد

شناسه خبر : 89566 | تاریخ انتشار : : 04 اسفند 1398 - 15:18 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ محمد حسن طالبیان نامزد یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه‌های شهرستان یزد و اشکذر طی پیامی از حسن اعتماد شهروندان اشکذر قدردانی کرد. دد پیام محمد حسن طالبیان آمده است. با عرض تشکر از حضور حماسی و به یاد ماندنی مردم در صحنه انتخابات و هم چنین سپاسگزاری […]

به گزارش اشکذر خبر؛ محمد حسن طالبیان نامزد یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه‌های شهرستان یزد و اشکذر طی پیامی از حسن اعتماد شهروندان اشکذر قدردانی کرد.

دد پیام محمد حسن طالبیان آمده است.

با عرض تشکر از حضور حماسی و به یاد ماندنی مردم در صحنه انتخابات و هم چنین سپاسگزاری از زحمات تمام مسئولین بویژه شورای نگهبان و هیات های نظارت و اجرایی؛ خدمت مردم محترم و بزرگوار شهرستان اشکذر را مستحضر می دارد، اینجانب حسب انجام وظیفه و پیرو اعتماد تعداد زیادی از شهروندان گرامی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان های یزد و اشکذر و بخش ندوشن کاندیدا شدم لیکن با توجه به حضور افراد متعهد وشایسته و توانمند و به دلیل مشغله کاری و مسائل شخصی و علی رغم اصرار بر ماندن در صحنه انتخابات و لطف بسیاری از همشهریان و همکاران گرامی؛ از ادامه ی حضور اعلام انصراف نمودم .
لذا بر خود واجب و لازم می دانم که مراتب سپاسگزاری و قدردانی صمیمانه و خالصانه خود را از لطف نظر و حسن نیت و اعتماد دوستان و همشهریان گرامی اعلام دارم.
ضمن عرض تبریک صمیمانه به دکتر محمد صالح جوکار نماینده منتخب مردم شریف شهرستانهای یزد و اشکذر و آرزوی موفقیت بیش از پیش برای ایشان؛ امید است با لطف خداوند سبحان ؛ تلاش بی وقفه نماینده منتخب و مطالبه مردم، شاهد توسعه و پیشرفت بیشتر شهرستان دارالعباده اشکذر در تمام زمینه ها باشیم. ان شاء الله

ارادتمند: محمدحسن طالبیان اشکذری
نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه یزد و اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ztAhq

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec