اشکذر خبر

یادداشت

مجومرد شهر همت، همدلی و همراهی

شناسه خبر : 95702 | تاریخ انتشار : : ۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۹ | ارسال توسط :

رجاء واثق دارد مردم مجومرد بار دیگر با سعه صدر، صبر و تحمل بر مشکلات این راه فائق خواهند شد و رونق این شهر در کنار شهر اشکذر و سایر پتانسیل‌هایی که در این خطه و سطح شهرستان اشکذر سراغ است؛ می‌تواند آینده روشنی را برای نسل‌های بعدی رقم زند. انشالله

اشکذر خبر؛ محمدرضا قانع؛ مردم دیار کهن و تاریخی مجومرد بعد از شکل‌گیری شهرستان به مرکزیت شهر اشکذر برای حفظ هویت و تاریخ کهن این آبادی پای در رکاب کردند و باهمتی بلند عزم خود را برای ارتقای دیار خود به شهر جزم نمودند.

در این راستا “همدلی و همراهی” مردم و ثبات قدم آنان برای رسیدن به مقصود ستودنی بود. پیگیری های قانونی و پافشاری همراه با صبر و بردباری شهروندان همدل و همراه به ثمر نشست و مسئولان استانی و کشوری تسلیم خواسته مردمی شدند که فقط و فقط به احیای هویت، تاریخ، فرهنگ غنی و عمران و آبادانی زادگاه خود کمر همت بسته بودند.

شهر مجومرد تصویب شد و شهرداری آن شکل گرفت و نخستین شهردار شهر نیز انتخاب و معرفی شد تا زمینه برای افتتاح رسمی این تشکیلات فراهم شود.

با تبریک این “همت، همدلی و همراهی” به مردم مجومرد ذکر این نکته ضروری است که امروزه شهر مجومرد به اتحاد و همدلی بیشتری نیاز دارد و شهرداری تازه تاسیس این شهر برای ارائه خدمت مناسب به مردم، همراهی همگان را می‌طلبد.

تهیه و تدارک زیرساخت ها، ساختمان، ماشین آلات، نرم‌افزارها، نیروی انسانی و… علاوه بر پیگیری مستمر و مداوم به منابع مالی دولتی و مردمی وابسته است.

بی‌شک آنچه می‌تواند این روند را سرعت بخشد همان “همت، همدلی و همراهی” است که تاکنون کار را بدین جا رسانده است.

بحمدالله اولین شهردار این شهر جوانی است؛ متخصص و متعهد که با تمام نیرو و توان به میدان آمده است و از سوی دیگر نخبگان و برگزیدگان از تمامی اقشار این شهر نیز پای در رکاب کرده‌اند تا با سرعتی مضاعف به جبران کاستی‌ها بپردازند.

در این راستا جلب مشارکت آحاد مردم، آموزش و اطلاع رسانی و فراهم آوردن راهکارهای همراهی فردفرد شهروندان با شهرداری نیز ضروری به نظر میرسد.

مضاف بر اینکه در اولین قدم، شهروندان مجومردی باید اولین اعضای شورای شهر خود را انتخاب کنند و این انتخابات نیز می بایست عرصه دیگری از “همت، همراهی و همدلی” مجومردی‌ها باشد.

رجاء واثق دارد مردم مجومرد بار دیگر با سعه صدر، صبر و تحمل بر مشکلات این راه فائق خواهند شد و رونق این شهر در کنار شهر اشکذر و سایر پتانسیل‌هایی که در این خطه و سطح شهرستان اشکذر سراغ است؛ می‌تواند آینده روشنی را برای نسل‌های بعدی رقم زند. انشالله::::

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/TavLH

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *