اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

مجلس بزرگداشت شهيد مختاري در رضوانشهر برگزار شد

شناسه خبر : 48537 | تاریخ انتشار : : 20 دی 1394 - 18:24 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، مجلس بزرگداشت حجت الاسلام مختاري با حضور خانواده شهيد، مسولان و قشرهاي مختلف مردم در مسجد ريگ رضوانشهر برگزار شد. حجت الاسلام حسيني سخنران اين مراسم از مقام و منزلت شهدا از ديدگاه اسلام براي حاضرين مطالبي بيان کرد و گفت: شهداي گرانقدر ما از حق حياط و زندگي خود گذشتند […]

به گزارش اشکذر نیوز، مجلس بزرگداشت حجت الاسلام مختاري با حضور خانواده شهيد، مسولان و قشرهاي مختلف مردم در مسجد ريگ رضوانشهر برگزار شد.

حجت الاسلام حسيني سخنران اين مراسم از مقام و منزلت شهدا از ديدگاه اسلام براي حاضرين مطالبي بيان کرد و گفت: شهداي گرانقدر ما از حق حياط و زندگي خود گذشتند و يکي از ثمرات از خود گذشتگي آنان امنيت و آسايش امروز جامعه است و ما بايد قدردان ايثارگري هاي شهداي گرانقدر باشيم.
شهيد مختاري از شهداي روستاي حسن‌آباد رستاق است که در سن 25 سالگي در عمليات رمضان پس از جراحت و اسارت، در مسير انتقال اسرا به شهادت رسيد و پيکر پاکش به‌عنوان شهيد گمنام در يادمان قطعه اصحاب الشهداي اراک به خاک سپرده شد.
سرانجام پس از 33 سال هويت اين شهيد احراز و بنا بر درخواست خانواده‌ي شهيد، پيکرش به يزد منتقل و درزادگاهش حسن آباد رستاق به خاک سپرده شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/FUfYm

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124